bugün

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde 13 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz ettikleri öne sürülen 29 kişi polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

http://haber.mynet.com/ko...orkunc-olay-688383-yasam/

biliyorum böyle haberler çok var gündemde ama 13 yaş yahu 29 kişi nedir ag. sinirim bozuldu.
(bkz: birlikten kuvvet doğar) çok acı ve üzücü bir olaydır.
başka bir haber internet sitesinde kızın yaşının 15 yazılması kafaları karıştırmıştır. ayrıca not olarak dansözlük yaptığı yazılmıştır. bu ne lan!
oha amk. ne biçim bir millet olduk demekten insan kendini alamıyor. bir de bu iğrenç dünyaya çocuk getiriyorsunuz.sahip çıkamadığınız çocukların bedelini nasıl ödeyeceksiniz?.
namustan, şereften konu açıldığında mangalda kül bırakmayan şerefsizlerin yaptığı puştluktur. merak ediyorum bu 29 şerefsizden hiçbirinin mi kız evladı yok? allah belanızı versin!
haberturk de 15 yaşındaki kıza 29 kişi olarak belirtilmiştir.

önemli olan sayılar değil, önemli olan böyle hayvanların aramızda yaşaması. aynı otobüslere binmemiz aynı yiyecekelri yememiz. artık içeride ne yapıyolarsa ona bu şerefsizler ortaya böyle leşler çıkıyor.
birlikten kuvvet doğar diyen pezevenklerin başına gelmesi gereken acı ve talihsiz bir olaydır.

13 yaşındaki çocuğa bunu yapan kişilerin hiçmi insanlığı yok efendim.
insanlar gerçekten insanlıktan çıkmış artık.
bu nasıl bir orospu çocukluğudur dedirten haber.
kanını siktiklerim bunlar yaşasa ne olur arkadaş. eğer ki gerçekten varsa bu olay ki suç kesinleşene kadar herkes masumdur, cezaları idam olmalıydı.
haber sitelerinin karışık bilgiler vermesi iğrenç olayı iyice bulandırmıştır. (bkz: kaç kişiydiniz len orospu çocukları)
insanlık ölmüştür insan çöpleriyle yaşayan toplum sorunudur ya bu çöpler ya temizlenecek temiz bir topluma gidilecek yada kokuşarak yaşamayı kabullenecek. tecavüz ağır suç kapsamında yargılanmalıdır .
şerefsizliktir. açlıktır. hayvanlıktır.

kadınların beynine erkekleri 'öcü', erkeklerin beynine kadınları 'yasak' diye empoze ettikleri sürece bunun türevleri çok yaşanır.
kadına ve erkeğe eşit değer verilmeyen bir ülke ve kadının değeri de giderek azalıyor. ama elhamdülillah müslümanız(!)
sapkınlığın geldiği son noktadır. tecavüz'ün yaptırımı müebbet olmalıdır.
kurbanın yaşı kaç olursa olsun tecavüz iğrençtir; affedilir, elle tutulur yanı yoktur, olmamalıdır.

hele 13 yaşında bir çocuğa... allahım, kopsun artık şu kıyamet dedirtir insana...

ulan bu kadar mı aç, bu kadar mı haysiyetsiz, bu kadar mı orospu çocuğusunuz be! yemin ediyorum bunları ibret olsun diye bir hücreye doluşturup zorla birbirlerini becerttireceksin! al sana seks, tecavüz, vahşet oz aman şerefsizin dölü.

yettiniz artık be!
pedofilileri üzen haber, gözaltına alınacak ne olabilir ki? zaten hanım kızımız rıza göstermiş(!) ilişkilere.... yersen! hukuken* 15 yaşını doldurmamış bir bireyin cinsel ilişkiye rızasını hukuk kabul etmez, bu durumda kolluk, cinsel ilişkinin vücut olduğunu öğrenirse re'sen adli işlemleri yapar, yargı da gerekli cezayı faillere verir... yersen! evet, gene yersen dedim; zira burası türkiye'ydi dimi?
öküzlerin tren yapmasıdır.
erkeklik onuru ölmüş ne de olsa.
Utanç verici iğrenç bir olay.
(bkz: #19303060)
hayvanlar bunu yapmıyo lan. nasıl yaratıklar yaşıyo memlekette anlamıyorum ki. gebertseler ya hepsini. görsünler ozaman ebelerini.
dansözluk lafı geçti arada.genelde böyle çocuk (!)lar kızlar kendileri istiyor hani 29 kişiyle olmayı dahi istemiş olabilir .merak ve gerçekten cinsel açlık her iki tarafta da.haa kızımız doydukvan ya da duyulduktan sonra tecavüz diye ortaya atlar.
artık böyle olaylar normalleşmeye başladı. bundan 10 sene sonra böyle olaylar öyle artacak ki hiç kimseye anormal gelmeyecek tepkiler azalacak bu içinden geçtiğimiz dönem ahir zaman daha bu iyi günlerimiz. allah sonumuzu hayırlı etsin.
-BU ÜLKEDE 13 yaşında evlendirilenler olmamış gibi hatta bunu bizler yasaklamaya-engellemeye çalışmamış gibi kimileri-demez mi dinden uzaklaştık-akolden oluyor diye bu ne perhiz lahana turşusu yazıktır.

-ülkemizde tecavüzlerin artması.
yine bir türkiye gerçeği. bu noktada yaşın bir önemi yok tecavüz her şekilde tecavüzdür ancak yaşın 13 olması da ayrı bir utanç verici nokta. habere göre 29 kişinin bir çoğu serbest bırakılmış. eminiz ki delil yetersizdir ya da kendi rızasıyla birlikte olmuştur. sehven bile olmuş olabilir. insanı insanlığından utandırır bu orospu çocukları. artık orospu çocuğu demek bile yetersiz kalıyor.

haberi yapan site de ayrı bir kahpe. haberde "aralarında 1 astsubayın bulunduğu..." diye haber yapıyor. sizin ben haberciliğinize sokayım.
memleketin abazan tipleri maalesef çocuk falan dinlemeden tecavüz ediyor yazıklar, olsun hepinize. nasıl bir mide var sizde. 13 yaşında olan bir çocuğa nasıl nefsiniz uyanır, anlamak mümkün değil. insanın işi dostu ailesi var hiç mi bu işleri yaparken utanmıyorsunuz. insanda biraz haysiyet olur, bu utançla bir ömür boyu nasıl yaşayacaksınız.
kocaeli'nin gölcük ilçesinde meydana gelmiş, iğrençliğin, hayvanlığın somut halidir. minicik kızın psikolojisini mahvetmiş,ona bir daha eskisi gibi olmayacak bir hayatı reva görmüşlerdir. ve idam kötü bir şey değilmiş, değil mi?

--spoiler--
Kocaeli'nin Gölcük ilçesi'nde, 13 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi Ö.Y. ile ilişkiye girdiği iddiasıyla 29 kişi gözaltına alındı. ifadelerinin ardından şüphelilerden 10’u dün akşam adliyeye sevk edildi, aralarında 1 astsubayın da bulunduğu 8 kişi tutuklandı.

Gölcük’ün Dumlupınar ilköğretim Okulu öğrencisi 13 yaşındaki Ö.Y. arkadaşlarıyla konuşurken, erkeklerin kendisiyle ilişkiye girdiğini ağzından kaçırdı. Bu durum kısa sürede yayılınca, iddialara göre bazı erkek öğrenciler de şantaj yaparak Ö.Y. ile ilişkiye girdi.

--spoiler--

http://www.enderhaber.com...a-toplu-tecavuz_h540.html