bugün

euroleague kadınlar 2013-2014 sezonu final maçı.

saat: 16:00
yayın: ntvspor, fb tv ve gs tv.
ümit ettiğimdir. basketbolda bayanlarda şampiyonlar ligi finalinde 2 türk takımının olması gerçekten güzel olur.
akşam fenerbahçenin kazanmasıyla inşallah gerçekleşecektir. avrupanın en tepesinde iki türk takımın olması göğsümüzü kabartır ama kupayı galatasarayımızın almasını isteriz. *
bayan basketbol takımlarının avrupa finalinde boy göstermesidir. iki türk takımı avrupa'nın en büyük kupası için karşı karşıya gelecekler. gurur veren durum.
fenerbahce'nin alacagi mac. kupayi paris yerine istanbul'a getirecekler.
sancho lyttle'ın sakatlığı düzelirse galatasaray'ın, iyileşemezse fenerbahçe'nin alacağı maç. kupa her türlü istanbul'a gelecek.
Cappie Pondexter ve angel mccoughtry'nin coşacağı, fenerbahçemizin kanırta kanırta kazanacağı maç.
şikebahçe'nin kanıracağı maç.
son yıllarda ülkemizde yükselişe geçen kadın basketbolunun şimdilik ulaştığı en yüksek nokta. 2 takımla ne kadar gurur duysak azdır. sonucu ne olursa olsun kupa 1 türkiye'ye gelecek. umarım ileride milli takımlarda avrupa şampiyonu olarak ve dünya kadınlar basketbolunda kafaya oynayarak bunu taçlandırırız.
(bkz: bu sene baskette tarih yazalım)
büyük bi ihtimal fenerbahçe yenmek için elinden geleni yapıcak yani vur kır, parçala hesabı sonuçta kupa var dengeler baya bozulucak.
sadece bayan basketbol için değil , türk spor tarihi için önemli bir finaldir. tarihte ilk defa avrupa sahnesinde iki türk takımı karşı karşıya gelecek. elbette gönlüm galatasaray'dan yana. avrupa finali olduğu ve geleneğimizde avrupa maçını iyi oynamak , finalleri iyi oynamak olduğu için galip geleceğimizi düşünüyorum. fener kazanırsa da sağlık olsun. sonuçta türk basketboluna kazandırdık bir şeyler. o önemlidir.
Bu kadar önemli bir maç için girilen entry sayısı an itibariyle 17! Süpersin sözlük!

Kazanan kim olursa olsun ülkem kazanmıştır.
an itibariyle başlamıştır. kupaların takımı galatasarayımıza başarılar.
Kazanan biziz her ne olursa. Ellerinize sağlık.
Heyecanla takip ettiğim maçtır. ülke olarak futbol dışında çocuğu branşta başarılı olmamıza rağmen en çok sevilen sporun futbol olması beni hala üzmektedir. Futbolun değil sporun gerekli değeri görmesi için büyük bir adım olan maçtır.
galatasaray'ın ezici üstünlüğüyle devam eden maçtır. 24-7.
galatasaray'ın ilk çeyrekte fena sikertme yaptığı maç. ilk çeyrek 26-7 bitti. olum nasıl final lan bu. ilk periyotta 19 sayı fark mı olur. *
galatasaray'ın şikecilere tecavüz ettiği maç. ilk devre 26-7 bitti.
galatasaray'ın maşallah dedirttiği maç.

inşallah sonu da güzel biter.
Galatasarayı destekliyorum ama farkın kapanacağını düşünüyorum ileriki dakikalarda. Son çeyrek başa baş mücadele olur.
galatasar' ın iyi başladığı maç.

ama sezon boyu maçlara kötü başlangıç yapan ve kazanma alışkanlığı olan bir fenerbahçe' nin karşısında pek bir şansları olacağını zannetmiyorum.

son periyot başa baş bir mücadele ile fenerbahçe farkını gösterip kazanmayı başaracaktır.
HAKEMLER GALATASARAY LEHiNE NET FAULLERi ÇALMIYOR.
FiNAL LOBiSiNiN iŞi BUNLAR.
an itibari ile sahada iki türk ün bulunduğu maç.
fena şekilde üstünlük kurduğumuz maçtır.