bugün

çocuk yaşında üniversite hayatının zevkini alamayacak çocuktur.
adam ilkokullu beyl..

-lan ?
12 yıl zorunlu eğitim var o ülkede, yalanın daniskası.
(bkz: 12 buçuktur o)
bahar şenliklerinde evinde aşk-ı memnu izleyecek çocuktur.
insan değildir.
(bkz: Sheldon cooper)
şizofren ya da ileri zeka olma olasılığı yüksektir.
sbsye gireceğine ygsye girmiş çocuktur...
acelesi neymiş anlayamadığım çocuk. yakında başlar emeklilik hayalleri kurmaya. ah be sersem ah be sıpa!
kesin geç yazdırmışlardır. zaten ufak tefek adamlar ya bunlar,
her türlü kaptırız demiştir babası...
6 yaşında okula başladığını varsayarsak ilk, orta ve lise eğitimini 2 şer yılda tamamlama ihtimali bulunan çocuk.*
ebe:simiiiiiiiiiiiiiiitt...

yang:şimdi kabaca bir hesap yaparsak ebenin içinde bulunduğu çemberin çapı 1 metre olsa,ebenin çemberin tam merkezinden saatte 5 km hızla hareketine başladığını varsayarsak..hmmm...tık tık tık tık(hesap makinesi efekti
)
oyundaki diğer elemanlar yetişir:paat küüt çaat traaankk

yang:vurmayın lan allahsızlar hepinizin türevini alı.. lan..ah.. lan vurmayın..hepiniz görürsünüz lan zengin olup fabrika kurucam sizi günlüğü 1 dolara çalıştırmayan ne olsun bittiniz olm siz
anaokulunda geometri çözmeye başlayan çocuktur. üniversiteye başlayan abisine/ablasına derslerde yardımcı olur. aileye, özel ders vererek katkıda bulunur. tebrikler efendim.
(bkz: dr octopus)
(bkz: ergenliğe girmeden üniversiteye girmek)
türkiye dışında her yerde olabilir denilecek hadise.
sasırılmaması gereken çocuktur.
bakın efendim türkiye'de de sisteme, bizde de ilköğretimini düzgün şekilde tamamlamış cocuklar kolaylıkla öss'nin birinci basamak sorularını yapabilirler.
Aklın mı yok be çocuk git oyun oyna.
haberin altındaki yorumdan alıntıdır.
(bkz: yiğidim hele bi otur soluklan!)
17yaşında mezun olamayacak çocuktur
gelip bizim biradere de ders vermesi beklenilen velet. 5 kere girdi sütçü imam'ı bile tutturamadı denyo.
(bkz: annesinin amcaoğlu)
(bkz: vay anasını)
çin'de çocuk işçi olmamak için zeka sınırlarını zorlamış olabilir.