bugün

diyarbakırlıyı asker yaparsan olacağı bu işte.
Yoksa cinnet geçirdim bahanesine mi sığındı sırf bu şerefsizliği yapmak için yapmadığını nerden biliyoruz...
ırkçı değilim ama kürtlerin askere alınmaması konusu bence gözden geçirilmeli artık. zorla güzellik olmuyor işte. bu kaçıncı sözde cinnet cinayeti.

edit: bu arada bedelli askerlik gelmeli artık.
Bu ne ya. Vallahi çok üzüldüm allah belalarini versin artık ya. Ne cinneti bu geçirdiği. Bildiğin terörist yani.
Zorunlu askerliğin zararları bunlar. Psikolojik sorunları olan veya katil ruhlu insanların askeriyede ne işi var?
Diyarbakırlıdan sonrasını okumadım. Allah bu diyarfakırlıları bizlerden uzak tutsun, amin.
Kendi kafasına sıkıp siktir olup gitseydi bu dünyadan!
Her kürt pkk lı değildir. Cinnet geçiren türk te olabilirdi.
Kesin Esrar çekmiştir, ne cinneti?
Ordu dediğin profesyonel olmalı, böyle şüpheli tipler tuvalette bok bekçisi bile olmamalı.
Bunları normal askerlerin arasına sokanda kabahat al ayrı birliğe takılsın kodumun rdm leri.
Kürt işte bunların %90 ı teröristtir. savaş çıkarsa ilk komşunuz olan kürdü öldürün.
Bu enayi humanistler hala neyi savunuyorlar diye daldigim haber. Kendi cocuklari da asker de bir salagin teki yüzünden sehit edilirse de oynabilecekler mi bakalim bu humanistligi bilmem neyi.
kahreden durumdur. bunu yapan adi geberip gitti pkk'lı mıdır? psikolojisi bozuk bir manyak mıdır? yada uyuşturucu madde etkisinde midir? bilinmez. belki de üçü birden.

bu aşşağılık herifin ne kadar komutanı varsa bunun eline silahı veren, mermiyi veren, engel olmayan fark etmeyen/edemeyen ne kadar rütbeli personel varsa hepsi bu cinayetten sorumludur. hepsinin eline şehit kanı bulaşmıştır.

askerliği sadece ere emir yağdırıp sefa sürme yeri olarak gören rütbeli personel işini düzgün yapmadığı için şuan şehit oldu askerlerimiz.
Eleman bir de ziraat mühendisi kısa dönemmiş.
katilin satranç oynaması, iyi ilişkiler kurması cinnet geçireceği anlamına gelmez. belli ki zeki biri. ve kasten yaptı bu olayı. eylem niteliğinde.