bugün

galatasaraylı olsam da fenerbahçenin yeneceğini tahmin ediyorum inşallah öyle olmaz da dişi aslanlar parçalar.

edit: aslanlardan özür diliyorum helal olsun size.
fenerbahçe'nin küsküyü salacağı maç. hahahasiktir evet.
sağlam maç oluyor.
sadece galatasaray taraftarının küfürleri can sıkıyor.
onun dışında ortada bir maç. ligtv 2 de şifresiz yayınlanıyor.
galatasarayımızın son periyotta da tecavüze devam ettiği maç.
yine fenerbahceden kupa cikarttigimiz karsilasma olmuştur.
(bkz: koyduk mu)
fenerbahçe taraftarı son 3 saniye kala sahaya ne var ne yok attı ve bir şeyler patlayıp duruyor şu an. hakemler soyunma odasında.
ayrıca sahaya inen de oldu.
kupa maçı olduğu için kazananın klasik olduğu maçtır.

25 aralık 2013 fenerbahçe galatasaray maçından sonra konuşan fenerlileri arıyor gözlerimiz.

neredesin be melis?
''yenilmeyi hazmedemeyenlerin sahaya girdiği maç.'' diyenlere galatasaray'ın ''yüzüncü'' yılında fenerbahçe'nin ali samiyen'e şampiyon geldiği, galatasaray traftarının da sahaya pet şişe ve koltuk yağdırdığını hatırlatalım. bir de üstüne yine yenmiştik sizi.
bayan basketbol maçında bile olayların olduğu maç. fenerbahçeliyim yenersin yenilirsin sıkıntı değil ama biri maç başlar küfür eder diğeri sahaya atlar sonra bizden niye olmuyor. niye olsun arkadaş senden bir bok olmaz. evet.
tek şey para cezası. olaylara karışanlara para cezası verilmeli. bu vatandaş para cezasını görünce geri adım atıyor.
ama senin devlet olarak bu olayların karşısında sağlam durman lazım.
en başta galatasaraylıların ettiği küfürler, sonra fenerbahçelilerin yaptıkları...
şu ergen taraftarlar gerçekten utandırıyor.
dediğim gibi para cezası bence tek çözüm.
"şikeci ibneler siktirin gidin" tezahüratı eşliğinde fenerbahçe tribünlerinin boşaltıldığı karşılaşma ahahahha!
2014'ün ilk kupasını galatasaray'a kazandıran maç olmuştur.

ayrıca fenerbahçe spor kulübü maç sonrasında bir açıklama yayınlamıştır: http://inciswf.com/volkankonak.swf
fenerbahçeye koyduğumuz maç.

amaaa polisin fenerbahçe tribünlerini o şekilde boşaltmasını da kınıyoruz. polisten kaçan fenerlileri de kınıyoruz. iki dakika delikanlı olun amk.
galatasarayımızın şikebahçeyi hunharca zıplatarak kupayı almadıyla sonuclanmış bir başka maç. kupa almak güzel de şikebahçeyi yenip almak bambaşka yemin ederim. ohhhşşş...
yine ucunda bir kupa olan spor müsabakasında fener'e koyduğumuz maç olmuştur.