bugün

inşallah can kaybı olmaz. Allah Polisimizi ve Askerimizi korusun.
çok sayıda ambulans sevk edilmiş saldırıdır.
Olaydan etkilenenlerin Allah yardımcısı olsun.
abi gene mi ya!

yine abuk sabuk hiç bir çözüm üretemeyen sözde "güvenlik" uzmanları televizyona çıkacak gene vatanperver anadolu çocukları şehit olduğuyla kalacak.
farkındaysak havuz medyası dümbelek modunda

birazdan bıçak kemiğe dayandı falan.
Çok kötü bir saldırı.
Bu iş sadece silahla cozulmeyecek...
dilim düğümlendi , ellerim zincirlendi sanki... bir şeyler yazıyorum ama kim görecek, içimden hıçkırarak lanetliyorum ama kim duyacak... Şeref yoksunlarının kancık gibi gerçekleştirdiği saldırıdır. Allah güvenlik güçlerimizi korusun demekten başka bir şey gelmiyor artık elimizden. zaten ne geliyor ki...
biz gırgır şamata yaparken yine birileri biz ölmeyelim diye ölmüş.

saldırıdan sonra çatışma çıkmış sanırım. Sivillerin yaşadığı lojmanlarda ve diğer binalarda büyük hasar varmış.

park edilmiş bir tanker patlatılmış. ayrıca karakol değil ilçe jandarma Komutanlığı imiş saldırının olduğu yer.

inşallah her şeyin en azıyla atlatırız. şu saatten sonra denecek pek bir şey yok.
yakacaksın o ilçeyi. alayı telef olsun
Teröristlerin ve terörist sevicilerin Allah belasını versin, teker teker bitecekler inşallah köpekler. Allah askerimizin, polisimizin yardımcısı olsun, umarım şehit sayısı artmaz bıktık artık 20'li yaslarda kalleş kurşuna giden şehitlerimize, kardeşlerimize üzülmekten.
Bir tarafta ahlaki ve moral hiç bir dayanağı olmayan küçük bir misyoner örgüt diğer tarafta istese düşmanı sivrisinek gibi ezebilecekken her nedense bunu yapmayan bir devlet aygıtı. Ortada çok ama çok pis tezgah dönüyor olan garibana oluyor.kck operasyonları, bu operasyonlar sonucu şehirlerde anında düzelen asayiş ve sonrasında KCK lıların hiç bir şey olmamış ya da bizim detayına vakıf olmadığımız güzel bir anlaşma olmuş gibi pat diye salınmaları bu görüntüyü fazlasıyla destekliyor. Pkk gerçek düşman olmasına düşman da devlet acaba gerçekten dost mu? Bu çocukların canı hangi pis oyunun ganyotu?
Başlangıçta en az 3 milyonun soykırımını istiyoruz. Bu habere sevinen kansızların sayısı milyonlar, bunlara kardeş diyenlerde şehit kanında parmağı vardır.
ya bunun üzerinden komikli bakınız vermeye çalışanlar var hala. illa ana avrat küfür mü edelim?

en acı tarafı, toplum tarafından kanıksanmış olması. twitter'daki birçok sayfa komikli paylaşımlara devam ediyor.

yazık.
Şu Uludağ sözlükten bir kez daha tiksinmemi sağlayan patlamadır!
Önceden küfür ederdim çok, artık yaşım da geçti, küfür de edemiyorum zira yazanlar çocuk, akılları ermez ki.
Onlara AKP iyidir evladır diyorlar, bu bebeler de din kitap islam mislam yardırıp gidiyor.
islami düzenmiş, islami düzenini siktiğimin çocuk tecavüzcüleri, zihniyete bak! islami düzen kisvesi adı altında yutturmaya çalıştıklarınız yüzünden bunlar başımıza geliyor, diyeceğim ama kime? Bu mallara mı? ( evet mallar yine sizi aşağıladım, zira bu kadarsınız)
Gençlere yanarım , yanarım da.

Şehit evlerini ziyaret ediyor ya hani askeriye her sene ? Işte o şehit ailelerinden biri kovmuş gelenleri. Eşim de görev icabı komutan tarafından götürülmüş.
Haklı dedim adam , haklı kovmakta.
Kaç senedir belki 3 saatte çözebileceğin bir sorunu çözemiyorsun , adamları bir de meclise sokuyorsun... ne diyelim ?

Yazık , yazık ! Yazık bu insanlara. Biri çıkıp haykırsın artık bunu dünyaya.
En iyi istihbarat halktır. Hain içeride olursa kapı kilit tutmaz. Dünyanın dört bir yanında türk var getir yerleştir otursunlar kardeşim. Yoksa kürde verirsen en iyisi bile patlama olacağını gelip sana söylemez.
çözüm süreci devam ederken, bu adamlar silah ve bomba depoluyor diyorduk. bize " siz kandan besleniyorsunuz " diyordu ak gençlik.

yapmayın dedik. etmeyin dedik. böyle olmaz dedik. çatışmalar çok şiddetli başlayacak, güç topluyorlar dedik.

dinlemediler.

ama şimdi, bu kadar şehit verilirken yine onlar suçsuz. onlar dışında herkes suçlu.
Tv'lere yayın yasağı konduğu için yayınlayamıyorlar. Diyarbakır-Hani'deki saldırıda 10 Şehit var. Yabancı tv'ler 36 Olduğunu yayınlıyor.
görsel
şunu mesela neden terörist diye ifşa edip tutuklamıyorlar? ulan alenen seviniyor ve korkusu olmadan ki bu tavizi onlara veren bizzat belli! allahım sabır.

hepsinin allah belasını versin, elden bir şey gelmemesi ne acı.
1 şehidimiz 2 si ağır 26 yaralı askerimiz ve sayısını bilmedigim sivil yarali ve milyonlarca kahpemizin olduğunu gosteren saldırı.
Onu bunu siktir edin de şehit sayısını öğrenemiyoruz ulan! Böyle şey mi olur, 2002 de bir saldırı olsa hemen son dakika olur ülkece kitlenirdik. 14 yılda 14 milyon mal yarattığımız için her yaştan, kimsenin sikinde bile olmuyor artık.

Biz burada bağrımız yana yana çözüm süreci denen komediyi eleştirirken 2 kuruş için debelenen ak-troll lerin de mhp gibi bir partiyi yandaş yapan bahçelinin de allah diyorum gerisini size bırakıyorum.

Bu giriyi eksileyen şerefsiz evlatlarına da akıl diliyorum.
3 milyonluk soykırım isteyen barbarları ifşa eden saldırı. senin gibilerin kafası yüzünden bu halde doğu.
aynı ülkenin bir tarafında askerimiz patır patır can verirken, diğer tarafta bizler bunu sadece sosyal medyadan duyup günlük hayatımıza devam ediyorsak ülkece vahim durumdayız. Daha ne diyeyim.
"allah rahmet eylesin" bile demeden milliyetçilere saldıran sözde-solcuların özde-pekeke'lilerin üşüştüğü başliktir.
bir otur da üzül orada ölen insanlara, insafsiz!
sanki orada sivil ölmedi, sanki orada genç ölmedi?
sanki orada -benim için değil ama senin için önemli pis Kürt irkçisi- Kürt ölmedi?
yayın yasağı geldi.

ve bazı resmi olmayan kaynaklar şehit sayısını 12 veriyor. patlama bombalı akaryakıt aracıyla yapılmış, karakol ve lojmanların yanında gerçekleşmiş. lojmanlarda hasar varmış; yaralı asker eşleri ve çocukları da varmış.

inşallah doğru değildir.
allah, askerlerimizin yardımcısı olsun.