bugün

11 haziran 2011 saat 01.48 itibari ile olmuş balıkesirden hissedilmiş depremdir. ulusözlükten chicheng bildirdi.

edit: merkez üssü sındırgı/balıkesirmiş.
istanbul'da hissedilmiştir.
bursa 'da hissedilmiştir.
beklenen istanbul depremini tetikleyip tetiklemediği sorulacak ve tetiklemediği öğrenilecek olan depremdir..

isterse deprem olan yerde 10 bin kişi ölmüş olsun..yeter ki istanbul depremi tetiklenmesin.
manisa da hissetti tabii ki yine çok geniş yayılımlı bir deprem.
cedit:hayatımın en şiddetli belki de ilk depremidir vallaha masanın altına girip babama yer açmaya çalışmışımdır ama adam kendinden geçti beni sakinleştirmeye çalıştı desem yeridir.
(bkz: 11 haziran 2011 depremi)
bakırköy'den hissedilmemiştir.
gebze de hissedilmemiştir. ilginç.
depremin üzerinden 10dk geçmesine rağmen hala kandilli rasathanesi sitesinde yer almamış depremdir. dur bakalım, yine site çökmesin de.
simavda olmus olabilitesi yuksek olan istanbuldan hissetmedigim depremdir.
gece gece ödümü bokuma karıştıran depremdir, bursa'da hissedilmiştir sözlük.
bursada da hafif bi hissedilme hissi yaşatmıştır.
hissedenlerin hissetmeyenlere hissettirmemeleri halinde karşısındakileri iyi hissettirecek depremdir.
11 dakika olmasına rağmen hala kandilli deprem sitesinde tık yok. pes arkadaş. 4 şiddetinde merak içindeyim.
edüt: anam anam sındırgı balıkesir ...
düvertepe-sindirgi (balikesir) de meydana gelmiş 4.6 şiddetindeki deprem.. geçmiş olsun.
haber sitelerinde ve haber kanallarında yer verilmeyen depremdir. amerika'nın oyunu bence.
Balıkesiri fena sallamış depremdir korktum mnskm. finaller bitse de memleketim bursa'ya gitsem*.
merkezi balıkesir sındırgı olan 4.6 büyüklüğündeki depremdir. herkese geçmiş olsundur.
haxball oynarken hissettiğim ve bana gol kaçırtan depremdir.
sındırgıda 4.6 şiddetinde olup istanbulda bana böyle hissettirdiyse birkaç saniye, durumlar vahim demektir. sındırgı-maltepe hiç yoksa 400 km vardır.
(bkz: istanbul tetiklenmiş mi bırakın şimdi balıkesir i)
bursa'da hissedilmesine rağmen ben ve ailem tarafından hissedilmemiş olan depremdir. kütahya ve balıkesir bu aralar çok oynamaya başladı, hayırlısı..
gece gece bana ikindi namazı kıldırtan deprem olmuştur.

o değil de kaç raketti lan ?
barda sürtüp bu saatte eve gelen kevaşeleri korkutan bir deprem. anlasınlar artık yüce rabbimin bir ultimatomudur bu depremler. yüce allah biz inanan dindoşlarımızı korusun. ne büyüksün ya rabbim sen.
balıkesirin merkezinde oturuyoruz, ama gram hissetmedik sözlükte yazmasa bilmiyorduk bile... oğlum emin misiniz lan ?