bugün

trabzonspor'un kazanırsa gruptan lider çıkacağı maç. beraberlik onlara yarıyor.

ve yine, yeniden, tıpkı gruptaki önceki beş maç gibi bu altıncı maçımız da şifreli yayınlanacak.
trabzonsporun tıpkı beşiktaş gibi liderliği sırtlayıp türkiyeye döneceği maçtır.
trabzonspor'un uefa avrupa ligi'nde oynayacak olduğu son karşılaşmadır. 10 puanla bu maça çıkan trabzonspor 12 puanlı varşova'yı yendiği durumda grubu lider olarak tamamlayacaktır. ancak geçen sene uefa avrupa ligi'ni lazio'nun önünde 1. sırada bitiren trabzonspor bir sonraki kurada juventus ile eşleşerek zorlu bir mücadele içine girmek zorunda kalmıştı. bu sebeple grubu lider bitirmek ya da bitirememek neyse de şanslı bir kura diliyorum şimdiden bir sonraki eleme için.

bu arada, uefa avrupa ligi'nde 6. maçına çıkan trabzonspor'un bu zamana kadar hiçbir maçı açık kanaldan yayınlanmadığı gibi gelenek bozulmuyor bu maçı da açık kanallar vermiyor.

maç 22:05'te d-smart'ta.

oyna dik oyna!
trabzonun tatava yapmadan basip gececegi mac.
kaçak bulup izlenmesi gereken gruptaki liderlik maçımız.
inşallah kazanacağımız maç.
kuponu yatırmaması adına beni bile Trabzonsporlu yapacak maç !
d-smart senin damına koyayım.
beşiktaş maçı nedeniyle kimsenin takmadığı maç, sanki trabzon bu ülkenin takımı değil.
trabzon\'un çok enteresan bir gol yediği maç.

http://www.ntvspor.net/vi...a-varsova-trabzonspor-1-0-(gol-dk22-orlando)
bir beşiktaşlı olarak trabzonspor' un da ülke puanına katkı yapmasını beklediğimiz maç. maçın yayınlanmasına gelince sonuna kadar haklılar.
fatih öztürk'ün yerinde olsam tüm savunmayı eşek sudan gelinceye kadar döverdim. öyle gol mü yenir lan!
trabzonspor un talihsiz bir gol yediği maç oldu. izlerken ben güldüm amk.

yukardaki patlak editi: http://www.ntvspor.net/vi...-0-%28gol-dk22-orlando%29
kalecinin yatabare'ye olan müdahalesinin penaltı-kırmızı kart olarak değerlendirilmediği gibi yine aynı yatabare'nin bir golü ofsayt gerekçesiyle verilmemiştir.

dünya kupalarında ev sahibi ülke takımının korunduğuna şahit olmuş, dedikodularını çokça duymuştuk ama aynısının uefa avrupa ligi'nde yapılıp yapılmadığını düşünür oldum açıkçası. bilmeyenler için avrupa ligi final maçı polonya'da oynanaacak.

hee ama derseniz ki, trabzon üst düzey bir futbol mu oynadı, alakası bile yok.
bundan sonrasını ersun düşünsün, hele bir gelse şöyle everton da keyfim yerine gelse.