bugün

entry'ler (70)

biruni üniversitesi

Çok değerli işadamları, akademisyenler, sanatÇılar yetiştiremeyecek olan gereksiz bina... istihdam ful Çekiyor ülkede ya...

zenginlik belirtileri

Bu yüz kagit nasıl karıştı araya ya, hiÇ sevmem bozuk para taşımayı.

boyu mu işlevi mi sorunsalı

Kompleksi olanlar icin islev, kendine guvenenler icin boyut. Ne istedigini bilen kizlar icinse ikisi de.

yazarlara göre bir telefonda bulunması gerekenler

iphone gibi zeka, android gibi hafif meşrep, 3310 gibi taş olsun.

bir çiftin oynayabileceği eğlenceli oyunlar

Strip poker, cezalı.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Aslında ben kimseyi gerÇekten sevmedim, kimseye gerÇekten aşık olmadım. Hep bir zorlama. Bunlara rağmen kimseyi incitmedim de. Böyle bir sorunlu kişiliğim. Özür dilerim.

medeniyet üniversitesi

Eski DMO (Devlet Malzeme Ofisi) binasının evrim geÇirmeyi dahi becerememiş halidir. Şu suralar öğrenci yok ki önünden yol geÇirme Çabaları sürmektedir. Kitap falan bağışlayak mı napak?

yüzyılın tespiti

Lady Gaga - Applause şarkısının sözleti kesinlikle Zeki Müren - Alkışlarla Yaşıyorum' dan arak. Hatta klibinde bir sahnede aynı saÇ, aynı duruş. Paranoyanın dibine vurduruyor adamı.

erkeği seksi kılan parfüm

Tommy Classic.

onumuzdeki 70 yilda bizi bekleyen tehlikeler

Hepimiz 70 yıla öleceğiz, daha büyük tehlike mi var?

kızlarda sevilmeyen özellikler

Vermemeleri.

siren

Nightwish - Siren. Hoş şarkıdır, denizlere aÇılası gelir insanın, Karayip korsanı olası gelir.

tüm arkadaşları kadın olan erkek

Boş atıp dolu tutturmaya, teninden olmasa da nefesinden sebeplenmeye Çalışıyordur dişilerin. Gereksizdir.

shakira ft rihanna

Aman canım bunlar da yaşlanacak elbet tesellisine ihtiyaÇ duyuruyor.

az kişinin bildiği süper gruplar

Az kişinin bildiği grup değildir.

aşık olunan kadının 20 yaş büyük olması

Menopoz evresi düşünülmelidir, aşkın yaşı yoktur ama tersi de olmasa iyi olur. Ötesi kimseyi ilgilendirmez.

mini etek giyen kıza amacınız nedir diye sormak

Sorunun soruluşundan daha elzem bir amaca hizmet ettiği kesindir.

sözlük yazarlarının doğduğu ay ve burçları

Aralık - Oğlak. Yükselen de Oğlak, bildiğin 1. Ev oğlak, böyle bir sinirim, kılım, gıcığım. Düşman başına.

03 33

Öff yazmak iÇin geÇ kalmışım ben.

zinadan kaçan erkek

Erkek deyip hafifletmeyelim, oksitonu fazla adam gibi adamdır.