bugün

Evet arkadaşlar yeni bir anket sorusuyla karşı karşıyayız. Bugünkü anketimiz seks pozisyonları ile ilgili. Sağlıklı yaşam için seks yapınız ama kendinizi sakatlamadan. Önce ben başlıyorum: 1, 50 ve 79 numaradakiler favori pozisyonlarımdır.
görsel
31. elimden gelen bu kadar.
85. Kral pozisyon.
42 gece gece güldürmüştür. bunu yapabilen varsa gelsin beni de siksin *.
40 diyorum ve milliyetçi harekete selam yolluyorum.
41 iyiymiş.
Gecenin bu vakti şu başlığa girip pozisyon için görseli kör olma pahasına inceliyorsak, tartışmasız 31'dir.
misyoner ve lotus çiçeği. daha denemediğim çok var ama denediklerim arasındaki favorilerim bunlar.
100 ne lan. ben 15 senedir 3 tane ile geçliğimi çürütmüşüm.
22 favorim. hatun da biraz hafifse iki tarafta çok zevk aliyor.
Anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı gibi bir sorudur.

Hepsi bebeklerim gibi nasıl ayırt edeyim?
(bkz: hepsi)
en fazla 10 tanesi dışında gerisi hikayedir,

yani saçmalamaya gerek yok sonuçta nihai işlem aynı, yani bir vidayı tornavida ile sıkmak için, elini arkadan iki bacağın altından geçirip, diğer tek elinle yerden havaya kalkarak, sıkmaya benziyor çoğu,

ne yaptın? sonuçta tornavida ile o vidayı sıktın.
50 deki hatun ekşici.
,101 tanesi.
12 numara da fena durmuyor.
bu 32 çok hoşuma gitti dostum.
3 numara bayan partner için sağlam dayanıklık istiyor.*. 13 numara anatomik olarak imkansız gibi. 34 numara sevişeceğiz diye bayan partneri öldürmeye gerek yok. 42 numara beyin pert. olağanlar 41, 84, 85 ve 14.
54 neyleyim diğerlerini. O bacaklar bele dolanacak.
45 ne lan öyle görevler değişmiş.
Vay anasını bu kadar pozisyon varmıymış! Hayret adamlar hiç üşenmemiş denemişler. 100 tane çıkartmışlar. (bkz: Hayret)
En iyisi zındık duruşu.
aşkınla yaptığın her pozisyon favoridir.
favorim 50
kültürlü kızları her zaman sevmişimdir. tatlım benim ya,
görsel

şaka lan 41 çok iyi. 41 kere maşallah bunu yaparken erkeğini dudaktan öpen kadınlara.
Saatiniz gelmişti zaten. Bravo.