bugün

pazar günüdür.
stada girişte alkol kontrolü yapılacakmışşşşş...

http://www.spor33.com/hab...tml#.URZJOHRc-yd.facebook

tantuni tarikatı olarak kırmızı şeytanların arkasındayız.
bilet fiyatları şöleymiş
Kale Arkaları : 75 TL
Maraton : 150 TL
Kapalı : 200 TL
ViP : 500 TL bsg yönetimmmm!!!!!
Fenerbahçenin yeniden karavana çekeceği maçtır.
bu sefer elimizdeki 1 puandan olmayacağımızı düşündüğüm karşılaşma.
geçen sene maratona 100 tl vermiştim de bu 150 tl ne oluyor ulan ?

stadın yarısı dolar.
yine, yeni yeniden fenerbahçe taraftarına hallenen bir anadolu kulübü ile karşı karşıya olduğumuzu acı acı farkettiğimiz maçtır.

her fırsatta, bazen kendi kulübümün ile önüne geçecek şekilde anadolu kulüplerini savundum, ama bu durum başka. yani tamam bizi siken sikti vakti zamanındaalışık olmadığımız bir durum değil ama bu kadarına da pes.
mersin idman yurdu'nun küme düşmek için bir adım daha atacağı karşılaşma. yenilecekler ve ben bunu zevkle izleyeceğim...
ligde kalma mücadelesi yapan mersin in seyirci desteğine ihtiyacı varken bu bilet fiyatları ne.
yazıktır kardeşim.
koyu galatasaraylı biri olarak, stad girişindeki turnikelerin fenerbahçe taraftarı tarafından patlatılmasını istediğim karşılaşma. siktiğimin fırsatçı pezevenkleri sizi.. o ne biçim bilet fiyatı lan!!
(bkz: bir maçta satılarak kara geçiren kombine)
Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı, Gökhan Gönül, Bekir irtegün, Egemen Korkmaz, Reto Ziegler, Caner Erkin, Salih Uçan, Mehmet Topal, Mehmet Topuz, Raul Meireles, Emre Belözoğlu, Cristian Baroni, Dirk Kuyt, Pierre Webo, Moussa Sow, Semih Şentürk, Beykan Şimşek'ten oluşan 19 kişilik kadroyla gideceği karşılaşma. hasan ali yok stoch yok krasic yok inşallah yenilirde bu aykut gider.
FB, 8-0 falan yenilmedikçe aykut'un gideceğini düşünmediğim karşılaşma.

Sezon ortası artık, üstelik Türkiye Kupası ve UEFA gibi henüz bir şeylerin iyi gittiği iki alan var. Bir şekilde ıkına sıkına sezon sonunu göreceğiz.

En iyisi maçları bir kaşık passiflora içtikten sonra izlemek. Kafa güzel, Aykut bile güzel.
hasan ali, krasic'in kadroda olmamasını anlarım da stoch lazım bu maçlarda. geçen yıl feneri ta$ıyan adamdı stoch. sol kolunda problem vardı acaba ondan dolayı mı? bir bilen varsa merakımızı gidersin pls.
MiY maçı kadrosuna alınmayan Stoch, Hasan
Ali, Krasic, Serdar ve Orhan'ın toplam maliyeti
(bonservis+yıllık garanti ücret) 58,65 M
Eurodur.
fenerbahçe'nin kazanacağı maçtır.
artık fenerbahçeliler olarak bizleri heyecanlandırmayan maçtır.
fenerbahçe sahada 2 ve birde yedek olmak üzere 3 kaleciyle maça çıkacak.
mersin idman yurdu yönetiminin kazanmaktan çok bilet satışından elde edilecek yüksek gelir olarak baktığı maç.
Kanımca fenerbahçenin yarı final ya da final maçı olacaktır. aykut hocanın yaptığı revizyon işe yaramazsa yolun sonu yavaş yavaş görünmeye başlayacaktır.
trt'ye göre fenerbahçe'nin geçen haftanın aynı kadrosuyla çıkacağı maç. sikicem böyle aşkın ızdırabını.
mersinli olup aynı zamanda fenerbahçeli olmanın verdiği arada kalıcı duygudur bu maç.
fenerbahçenin rahat kazanacağı maçtır .
Alt bitecek maçtır. Ahan da buraya yazıyorum.
fenerbahçe'nin kazanamayıp ardından galatasaray'ın antalya'yı yenmesi halinde fenerbahçe'nin şampiyonluk yarışından kopacağı maç olacaktır.
iddiacılara bu maça Fener'e üst oynamasını önerdiğim maçtır.