bugün

insani yardım vakfı'nın nerede olduğunu merak eden vatandaş tepkisidir.

neredesiniz ey ihh ?

mavi marmara ile gidemeseniz de otobüsle gidebilirsiniz şehit ailelerinin yanına.

korkmayın orada size saldırmazlar.
arap şakşakçılarından para alamadıkları için sessizliği tercih etmekteler.
para babası arap şeyhleri ne derse onu yapar o arapçı bozuntuları . türk değildirler.
(bkz: sokağa dökülenler şimdi neredeler)
olenlerden birisinin ihh'li oldugunu bilmeyen insan sorusu.**
10 şehit verilmişken "tsk nerede" diye sorulacağı yerde "ihh nerede" diye yöneltilen sorudur. harika gerçekten. terörü çözmeyi bıraktık da şehitler arkasından verilecek tepkiyi tartışıyoruz.
mavi marmara olayında yeri inleten ama 8 şehit için kılı kıpırdamayan sözde müslümanlara yapılan eleştiridir.
ama tabii yine batmış birilerine.
sanırsam içimizdeki ihh'ciler epey gocunmuş.
onlar şuan filistin bayrakları sallamakta.
19 06 2010 sessiz yürüyüş
--spoiler--
SP, PKK teröre karşı bugün ilk somut tepkiyi Taksim'de verecek.

Saadet Partililer, son haftalarda artan terör olaylarına dikkat çekmek ve bugün gerçekleştirilen ŞEMDiNLi'deki terör saldırısını lanetlemek için Galatasaray Lisesi önünden Taksim Meydanı'na kadar SESSiZ YÜRÜYÜŞ gerçekleştirecekler.

Saadet Partisi istanbul il Başkanı Erol ERDOĞAN, SESSiZ YÜRÜYÜŞ sonrası Taksim Atatürk Heykeli önünde konuyla ilgili bir basın açıklaması yapacak.
--spoiler--
içinde ihh'nın olduğu pek çok stk'nın da destek verdiği eylem.
bir yardım kuruluşunun görevlerinden haberi olmayan kişinin saçmalamasıdır. ihh'nın gidip pkk yı vurmasını bekleniyor herhalde bu ülkede. ya da ihh gidip orduya yardım mı götürsün acaba. konuştukça batmak bu olsa gerek. ihh filistin e götürdüğü yardımla resmen katil ilan edildi bu ülkede. halbuki aynı ihh dünya çapında her yere yardım götürdüğünde kimsenin sesi çıkmazken filistin e yardım götürmesi çok koymuş belli.
ihh bir yardim vakfidir, savas ordusu degil.
bol keseden sallamak ne kolay. hepsi turkiye vatandasi olan insanlardan bahsediyorsunuz.
bu insanlarin ailelerinde askerligini yapmis ya da yapacak olanlar var. pkk yuzunden hayatini kaybetmis olanlari var.
pkk yuzunden yurekler agizda acaba hangi il dusecek bahtima diye bekliyor butun askerler ve aileleri.
onlarla savasanlarin iclerinde filistin halki icin, haksiz yere butun zulum goren insanlar icin uzulenler var. baskalari icin uzulmek kendi canlarimiz icin uzulmemegi gerektirmiyor. kendi canlarimiz gidiyor diye sirf arap olduklari icin insanlari sefalet ve olume mahkum etmek kadar buyuk bencillik yok. bencillik de degil de simdi uygun kelimeyi bulamiyorum.
bu kadar mı düştük?
ölen insanlar üzerinden bir yerlere saldırmanın derdinde olanları gördükçe tiksiniyorum. Okumadan-bilmeden yazılanları görünce tiksiniyorum.

Susayım diyorum susamıyorum.

tanım:
ihh vakfının nerede olduğunu bilmeyenlerin soracağı sorudur.
evet lan çok haklı bir talep.

ihh inşaat malzemesi yardımı toplayıp, sınır karakolları denilen o intihar barakalarının daha güvenli hale gelmesine katkıda bulunmalıdır. çünkü genel kurmay sosyetesi, sahillere beş yıldızlı otel konforunda ordu evlerı yapmaktan, 3 ay silah eğitimli 20 yaşındaki çocukların tıkıldığı karakollara beton duvar örmek için para bulamıyor.

ama bak ne diycem, ihh ya da başka bir yardım örgütü, "al sana çimento" diye karakollara yardım için gitse, başına gelecekler mavi marmara'nın başına gelenlerden beter olur.
türkiye'nin ekmeğe aşa mı ihtiyacı var çözemedim? ihh bir yardım kuruluşu. (aman aman üyesi değilim hatta şu son eyleminden ötürü kısmen antipatimi kazanmıştır neyse.) niye ihh'den hesap soruluyor anlamadım. cidden anlamadım lan. vallaha bak. ironi varsa canım çıksın. bu kadar netim. hayır akepe'den sorsalar anlayacağım ya da recep tayyip erdoğan'dan ama ihh kel alaka çözemedim. ee ne yani bundan sonraki adımda duygu asena mı olacak?

yahu bir millet kendi özel olayını bu kadar mı yerlere savurur savunma adına. böyle vatanseverin olacağına hiç olmasın daha iyi. rezil ediyor çünkü.
kaldı ki ihh orduya yardım edeceğim karakolları yenileyeceğim dese ordu sen mürtecisin sen yeşilcisin, sen arap uşağısın gibi itirazlarla reddedecektir.
fişlenen stk kuruşları arasında ihh'Nın adını da görebilirsiniz.
tanım:
bir kendini bilmez sözü.
arap isimli köpeklerinin sahiplerini aramaktadır.

ulan arapların köpeği olmuşuz hala uyuyyoruz. her yıl, kaç bin veya kaç milyon kişi umreye gitmektedir. hac gitmek farz, bir şey demiyorum ama umreye ye gitmek farz mı? değil...

ben böyle sistemin taa gözünü seveyim...
her alakasız olayda orduyu göreve çağıran s*k beyinlilerin terör olayında da ordu yerine ihh yı göreve çağırmasıdır.
şehitlerin kanından siyaset yapmak, insani bir yardımı sırf müslüman oldukları için hedef almak sözlükte bile prim yapıyorsa bu ülkenin çivisi çıkmıştır.

(#8415660)
birlik olunması gereken zamanda dahi, kendi vatandaşı olan fakat "bazı" konularda kendisi gibi düşünmeyenlere bok atma çabası sırasındaki tepkidir.
ihh israil'den canı yanan filistin'e ve diğer tüm arap ülkelerine yardım götürdüğü için türkiye'ye yetişememiştir! zaten türkiye ve türkler pek iplerinde değildir ihh'cıların. onlara nedir ki türkiye'den, türklerden. arap mı vardır ülkede, para babası şeyh mi var da koşsunlar peşinden?

şehit olanlar onların umurunda değildir! ne de olsa filistin'de şehit edilmemişlerdir!

(bkz: dibine kadar ironi)

tanım: ne gerek var tanıma? tsk'ya sesini çıkaramayan ulusalcı sıçmığı de geç.
http://www.ihh.org.tr/ihh-dan-sel-magdurlarina-yardim/

tanım:bir garip soru.

ihh sel mağdurlarına koşmuş yardım için. mesela biz de şöyle bir soru sorabiliriz. add nerede? ya da kemalist tayfanın bu gibi durumlar için ne diye yardım kuruluşu yok. bir de adamlar türkiye'yi ele geçirdiler diye sızlanıyorsunuz.
yer yer haklı yer yer haksız bir serzeniştir.
(bkz: araplardan türk lere dost olmaz)
(bkz: islam cılarla bu ülke kalkınamaz bölünür)
(bkz: hih)
akp nin taşeronu bir provakasyon derneğini anlamsız aramaktır.