bugün

malum günümüzdeki hükumettir.

Her sene yaz başı aynı mevzu. Bugün 19 haziran. Al sana 19 haziran 2012 hakkari dağlıca çatışması.

Yıllardır hep aynı sorun. Sorulan sorular karşısında ise hep aynı cevap. Sonuç ?

Bilmem kaç şehit. Bilmem kaç yaralı.

Yuvarlak organlarınız yer değiştirmiş resmen. Ruhsuzlar.

Sayın başbakanım dağlıca da 7 şehit verdik. Ne diyceksiniz ? Bu teröre çözüm yok mu ?

Tabi bu mes'ele yıllardan beri var olan bir şey. Kürt kardeşlerime...... Bla bla.
.

Tabi ben meksika'dayım şu an. Matadora bak la..

Kürtaj yasak lan. Det amk.

Başbakanım terör diyoruz.

Tererörerereröre..... Reröre

cevab veremedi.
(bkz: türkiye büyüyor)
akp ile hiç bir alakası yoktur zaten akp iktidar olduğunda atı alan üsküdarı geçmişti pkk'yı bitirme konusunda. 700.000.000 euro yıllık geliri olan bir terör örgütünü kralınız gelse yine bitiremez. bu işin kaynağını bulmadıktan sonra paraya ulaşamadıktan sonra bitiremezsiniz terörü.

terörü bitirecek adamları öldürdüler ahmet cem ersever 1992 de öldürüldü! ben bu işi yaparım yeter-ki destek olun dedi destek olmadılar "o zaman bende bildiklerimi açıklarım" dedi vurdular adamı. erdoğan sadece süreci hızlandıran bir aktördür başka hiç bir şey değil.
niye çözüm bulsundur efendim. insan bindiği dalı keser mi.
çözüm bulamamak değildir. iktidara geldikleri günlerde kendini feshetme kararı almış bir örgütü küllerinden yeniden doğuran iktidardan bahsediyoruz.

pkk ile görüşen bürokratı, bakanı geçtim kabinede direkt pkk'ya hizmet eden bakan var.

ne anlatılır ki artık?
şimdiye kadar duble yol yapmaktan başka ne işe yaradılar ki, terör gibi ciddi bir konu hakkında başarı sağlasınlar.

varsa yoksa, milletin siki ile vajinası ile uğraşsınlar. yok 3 çocuk isterim, yok kürtaj cinayettir.

gö"z"leri yiyorsa, terörü çözsünler.
çözüm bulamamak değil, bulmamaktır. bu da ekmek kapısı sonuçta.

--spoiler--
niye çözüm bulsundur efendim. insan bindiği dalı keser mi.
--spoiler--