bugün

10 yıl önceki kendinizin, zamanda yolculuk yaparak şimdiki halinizle karşı karşıya kalmasıyla söyleceği sözdür.

''Benden 10 sene uzaklaşmış olsan da kıçının yine ardında kaldığını unutmuşsun evlat''
Sen kimsin derdi. Nasıl tanıyacak la? Deli olmayın.
Sen kimsin? Bu ne hal?
Bu mu gerçekten 24 yaşına geldim ve sonuç bu mu bravo valla. sevgilin de mi yok Lan hani üniversitede kızlar teklif ediyordu? Eski kız arkadaşlarına bakayım bari. Gerçekten bu insanlarla mi çıkacağım benden adam filan olmaz.
Sen daha ölmedin mi? Derdi kesinliklikle kedi bile 9 canlı ne bitmez canın varmış derdi.
Senden bir bok olmayacağı o zamandan beri belliydi.
Ne oldu ? Yani NE OLDUU ?
hayallerimi yasiyorsun.
Helal olsun lan derdi herhalde.
görsel
Bıraktığım yerdesin. Değiştir bu kafayı derdi. Aslında Eskiden gelip bugün bir şeyler söylemesi bi işime yaramaz ki. Esas şimdiki ben, 10 yıl önceki bene gelip bak böyle böyle hareket et yoksa şöyle şöyle olur deseydi hiç olmazsa bari faydası olurdu.
Iyice sıçmış batırmışsın.
" endişe ettiğim kadar kötü değilsin , sağlıklısın maşallah" derdi.
10 yıl önceden gelip şimdiki bana bir şey söyleyecekse, mantık olarak şimdiki benim bunu zaten biliyor olmam lazım ve, diyeceğim şey şu olurdu sen bunu biliyorsun.
Tanıştırıldığım kızla iş yürümeyince ve iş hayatında stres olunca çok yıpranıyorum. (Cevap : Çok da kafaya takma be, hepsi geçip gidiyor. Sağlığına dikkat et.)
Ne iş yaptığımı sorardı. 50 lira para isterdi. 500 lira verme karşılığında manitasını sikerdim. O zaman afet bi manitam vardı. Her türlü ben mutlu olurdum. .
kafana sıkmak için hala neyi bekliyorsun derdi.
hani zengin olacaktık, neden kandırdın beni derdi muhtemelen.
sen ölmedin mi yaa?
Bana bunları ne hakla yaşatırsın. Sana güvenmiştim.
Ortalığın amına koymuşsun.
Ensayi karartmayalım derdi.

Evet ben bilge bir adam olmak için elimden geleni yaptım ve de umarım olurum.
‘Bunun için miydi her şey?’ derdi kesin.
Suanki halimi gordukten sonra zirvede birakma amacli intihara basvurma ihtimali yuksek olan on yil onceki ben.
Baban sanayiye vermemiş seni göndermiş liseye.
Derdi ilk olarak.
Kelimesi kelimesine böyle derdi:

https://youtu.be/FPUOYKfhF5Q