bugün

Gidip öğüt falan vermezdim. Aynı bokları gene yerdim çünkü. Hatalarından ders almayan biriyim. Bu yüzden bu kadarı bana az bile. Sadece dünyaya gelen kafanı seveyim diyip giderdim. Nedense ben bu hayatta kendimle bile anlaşamıyorum. Şiddetli geçimsizim swh.
derslerini bu kadar düşürebilmeyi nasıl başardın.
istanbula taşınmak iyi bir fikir değildi.
senin ben ta amk derdi.
götüm gibi olmuşsun lan bu hal ne! acilen kilo veriyorsun, vücuduma bu eziyeti yapmana izin veremem...
Sen hala uyuyor musun?
Bir insan hiç mi değişmez derdi heralde.
10 yıl önceki halin olmaktan utanıyorum.

Bu sözü şu an bile kendime söyleyebilirim. Evet hayatı düz bir çizgide yaşıyorum ve yavaş yavaş tükeniyorum.

(bkz: şeytana okey taşı atmak)
iddiada fenere maç basma... (oda aradaşım fener maçından asgari ücreti kaçırdı)
keşke büyümeseydin.
"Son 10 yılın şans oyunları sonuçlarını ver bana" derdi muhtemelen. Ben de, "ayıpsın koçum al bakalım hepsi burada" deyip geri yollardım. 10 sene önceki ben, parayı bulduğunda işleri batırmazsa; yeni bir zaman çizgisi yaratılır ve şimdiki zamandaki ben zengin olurdum.
o bana demeden ,ben ona derdim;
hiç gitmeyecektin. niye geldin ki şimdi ? moralimi bozmaya...
O kızla sakın birlikte olma.
“yanlış geldik herhalde”
bebeyim daha ya
kızın birisi ödev fikrimi çalmıştı gider saçını başını yolardım hep böyle büyüklük bende kalsın diye diye psikopat olduk.
senin ben kafanı sikim.
görsel
Senden korkulur, maasallah.
muhtemelen şok olurdu. Evrime kafa attığım için.
hiç hayallerimdeki gibi degilmişsin.
Çok bozdun kendini. Yapmam dediğin ne varsa yaptın. Aferin.
saçların istediğin uzunluğa gelmiş. hala üniversite hakkında pek bir bok bildiğin yok ama ev almayı başaracak kadar geliştirmişsin kendini valla sana göre iyi performans, helal.
Tipini s.keyim ne hale gelmişsin.
8 yaşındaysanız ve aşıksanız hayat gerçekten çok güzel.
Hic degismemissin beynini siktigim.
güncel Önemli Başlıklar