bugün

mertan caner öztürk, okan derici gibi genç yeteneklerin ilk 11'de şans bulması gerektiğini düşündüğüm maç.
ilk 11 açıklanmasıyla beraber ben ile beraber taraftarları tedirginlik sarmış olan maçtır. yine rahat maç izleyemeyeceğiz anlaşılan.

https://twitter.com/#!/ga...status/156791543297089537

--spoiler--
ilk 11'imiz: ufuk ceylan, sabri, servet, gökhan zan, çağlar, mertan, ceyhun, ayhan, engin, albert riera, sercan... t.d: fatih terim
--spoiler--
ilk 11'e bakınca izleme isteğini kaçıran maçtır. gerçi napsın adamlar da mecbur yedek çıkıcaklar.
demirspor'umuz çükecektir. * *
Genellikle gençlerin ağırlıkta olacağı, galatasarayın zorlanmadan kazanacağı, en az 2 farklı bitecek olan maç.
Taksimde 200 küsür adana'demirspor taraftarlarının '' Adanalıyık, Allahın adamlarıyık '' diyerek galatasaraylıları korkutacağı maç olacaktır.
her şey bi yana en dikkat çekici yanı bu maçın galatasaray'ın yedeklerinde bulunan berk yıldız ismidir.
muhtemel onbirde sabri'yi görünce, aynı saatte national geographic' te ayılı timsahlı belgesel izlemeye karar verdiğim maçtır.
şehrin asi çocuklarının direnecekleri maçtır.

acı edit: ads geçmiş olsun başbakanımız pankartıyla çıkmış sahaya. asabiyetinizi şeyapayım. 3 az size.
şakır şakır yağmur altında oynanan maçtır. zıplamaktan bir hal oldum.
sonucu az çok belli olan ama kalbimizin adana demirspor ile beraber çarptığı karşılaşma.

sizi seviyoruz canlar...
ads %100lük bir pozisyon kaçırdı. tüh ulan, devrimci 1 tane takımın da şansı olsun be şu ülkede.
ayhan akman'ın golü ile galatasaray'ın 1-0 öne geçtiği karşılaşma.
gggggoooollllllll 1-0 diye böğürdüğümüz maç. ayhan bedavadan attı.
ayhanın son gollerinden birini bu maçta izledik,güzel goldü.
mertanın beklenen performansı gösteremeyeceği maç sanırım. ufuk ceylan kaleciliği bırakmalı üstelik.
mavi şimşekler'in sikereterek oynadığı maçtır. ne var ki erken gol yedik.

kaç pozisyon oldu
ayağına noldu
ne bekliyorsun raşit
gol atsana piiiç gol atsana piiçç

raşit de atmazsa kimse atamaz bu maçta. demirspor uzun oynuyor anlamış değilim sanki peter crouch kaynıyor takım amına koyim.
an itibariyle mertan'in attigi enfes golle skoru 2-0 yaptigi mac. kazim'in yerine bunu oynatsa ya la fatih hoca. solda emre sagda mertan stoperde semih .**
engin baytar'ın gölüyle 2-0 oldu maç.
pozisyonları adana demirspor'un bulduğu golleri galatasaray'ın attığı benim de izlediğim maçtır.
galatasaray'in attigi 2. golden 2 dakika once ayhan'in bariz kirmizi yemesi gereken pozisyonun hakem tarafindan sari ile degerlendirildigi mactir. ince ince yasemince tabii amk. demirsporuma yazik oldu.
macı yorumlalayanı merak ettiğim müsabaka.

spiker : hava iyiden iyiye soğumaya başladı stadta.
yorumcu: heheheh hehehe biz burda üşüyoruz ama futbolcular kısa kollu hehehe hehehe.

adını yazın bana şu adamın.
sercan yıldırım'ın gölüyle 3-0 oldu maç
3. golun asistini mertan'in yaptigi mac.
yorumcu arkadaş levent tüzemen. yorum farkını da koymuştur bu arada.