1. 1.
    Kaosa krize çanak tutmuş 10 lira olacak diye 7 liradan aldığı doları elinde patlamıştır. Hak ettiğini bulmuştur. dolar başı 1,5 lira zarardadır.
    2 -10 ... isminiunutanadam
  2. 2.
    Özde değil, közde kemalisttir. insanda biraz ülkesine, milletine inanç olur.

Bu Kemalizm de ülkesine, milletine inançsızlığın maskesi olmuş.
    1 -6 ... tea man
  3. 3.
    Şimdilik zarardadır. Biraz beklesin reis o günleri de gösterecek bize.
    6 -7 ... baba kreyzi
  4. 4.
    alacağı şeylerin dolar fiyatı değişmediğinden bir kaybı olmayacaktır.
    2 -1 ... hastavilla
  5. 5.
    En az 3 eksileyen kemalist var 7 liradan dolar almışlar herhalde dediğim durum .

Üzerinde Mustafa Kemal'in resmi olan parana güvenme ülkene ekonomiye güvenme üstüne git 7 liradan dolar al eline verirler işte böyle 7 liradan dolarları dediğim durum .
    3 -5 ... isminiunutanadam
  6. 6.
    ne kemalisti diyeceğim durumdur. kemalistlerde para mı var?
    2 ... economistman
  7. 7.
    Kemalist ne ara bir izim oldu kemallerde keramet nedir, nasıl götümüzden fikir grubu oluşturduk. Asıl merak ettiren bunu kıçından uyduran Çomarların anne sütü alıp alamadığı.
    4 -2 ... hic kimsenin annesi
  8. 8.
    7 liradan alan 2 yıl sonra 7.5 olunca kâr ettim diye dolaşmasın. mevduat faizi yüzde 26 civarında. iki senede yüzde 40-50 arası bir kazançtan olabilir.
    1 -1 ... secilmemis kisi
  9. 9.
    tam böyle birini tanıyorum. dolar 7 lirayken yükselecek diye bankadan kredi çekti ve şimdi bekliyor ki dolar 10 lira olsun. ahahaha lan ne gülüyorum bunlara. ama umdukları seviyeye gelmesi için 2019 nisan-mayıs aylarını beklemeleri gerekecek. bu arada ödeyecekleri türk lirası kredi faizi götlerine girecek. ona yapacak bir şey yok.
    1 -2 ... dakandaz
  10. 10.
    Benjamin ellerine vermişler dediğim durum

Burnunuzdan fitil fitil getirerek geriye 4,5 - 5 lira arası alacaklar elinizden o dolarları 2 yıl yüzde 26 mevduatı da kaçıracaksın enflasyon yüzde 25 y mevduat yüzde 25 yüzde 50 nin üzerinde zarar.... maliyet zararı hariç. Beter olun

Sen nasıl kendi ekonomine kendi ülkene üzerinde Mustafa Kemal olan parana güvenmezsin kaosa krize çanak tutarsın Beter olun
    1 -4 ... isminiunutanadam