kürtçü andavalların kulağına kulağına sokulacak siren sesleridir. kulağına kulağına...

Ek: başlık başa. Silinmiş muhtemelen it.
12 yıldır her televizyonu açtığımızda "biizzz bilirizz bizzz" diyen adamı duymak sorun olmuyor da, yılda bir gün 1 dakikalığına siren duymak mı sorun oluyor...
aynı şey aponun ölüm gününde de yapılmalıdır. oyun havası çalınsa iyi olur.
1 dakikalık saygıyı bu ülkeyi yoktan var eden ulu öndere çok gören göt verenlerin uydurduğu laf.
Aynı şekilde her sabah saat 5 uyandıran ezan'a kilise de çalan çana da hayır. Bunlar kabulse bu da kabul.
Türkiye'de yaşayan her insanın, her 10 Kasım'da, itinayla kulağına sokacağız siren seslerini. Rahatsız olan kuruluşunda Atatürk'ün payı olmayan başka bir ülkeye gitsin. Bizim için daha iyi olur.
uyanmayan evlere asker el bombası atacakmış.
Saygı duyulmasi gereken eylem.

Yorum: bunu söyleyen insancik evladı; bu ülkede 74 millet yaşıyor. Ezan sesini senden olmayan, çan Sesini ondan olmayan dinlemesini.
saygıya evet sirene hayır. ne sireni lan amınakoyim anadolu bura burada ağıt vardır cenaze namazı vardır mevlid vardır var oğlu vardır. benim içim almıyor şehitlerimizin dandik ortaçağ avrupasının ölüm marşıyla uğurlanmasını. evet askeri tören olmalı ama siren ne ölüm marşı ne. 10 kasımda madem atatürkü anacağız tüm türkiye hep bir ağızdan 9 u 5 geçe istiklal marşı okusun. siren yerine istiklal marşı dinletilsin. bune böyle pavlovun köpeği gibi dayatmalar. bir kere türk töresinde yok böyle komik şeyler. o saygı duruşu denen saçmalığı zaten hiç anlamıyorum. madem bişey üretemiyoruz avrupanın bizim kültürümüze uymayan saçmalıklarını alacağımıza göktürkler hunlar karahanlılar selçuklular ne yapıyordu onu taklit edelim. kimse kusura bakmasın sadece kafa sikiyor o siren ve ölüm marşı ayrıca samimiyetsiz ve bence terbiyesizce bir adet.
iki tane hoşafın gönlü olacak diye siren sesinin kaldırılması mantıksız olacaktır bu yüzden sikko bir kampanya girişimidir.

Kimin memleketinde kimin için çalan siren sesini eleştiriyorsun amcık ağızlı ? Senin bu topraklar üzerinde atatürk ile kıyasa vurulduğunda ne hükmün var at kafalı.

Sonra diyorlar ki askeri darbeler olmasın, demokrasi var bla bla. Vurucaksın ağzına dipçikle susucak amın oğlu.

Yılda bir kez bir dakika çalan sireni provokasyon malzemesi yapan biri gündem yerine benim kucağıma otursun, tüm bu görüşteki sözüm ona entel takılan orospu çocuklarına da kafam girsin.
Isterseniz yurt genelinde sizi bağırttıralım öldüresiye.Atatürkümü sevmeyen rahatsiz olan ölsün net.
Atatürk' ün köşkünde bile oturamayan kahpelerin temennisidir. Ayrıca bi yerlerine geri gidecek temennidir.
yılda bir gün katlanın lan. siren sesleri kesildi diyelim korna sesleri daha çok canınızı yakar eminim.
Diyen yavşakları sokakta da görmek isteriz.
Zihniyetini siktiklerimin.

Edit: genç yobazlar iş başında.
yeterki siz ölsenizde size siren çalsak dedirten kampanya.
diyen götlerin ben te amına koyim.
o zaman:

her gün ezan sesine hayır. ben her gün o ezan sesini duymak istemiyorum.

böyle başlığa da böyle entry.

gelsin eksiler. bekliyorum.
siren sesi ile ezan sesini bir tutmak kadar gereksiz bir hadise olamaz. bunu bir kenara bırakırsak, yaşadığımız ülkenin nasıl bir diriliş ve kurtuluş süreci yaşadığını, bu sürecin kimin önderliğinde olduğunu, ve o öndere saygı duyma ritüelini anlamamak ile ilgili bir sıkıntı var. bunu aşmak ise bir eğitim meselesinden çok zeka seviyesi ile ilgilidir. yo dostum yo! kimseye cahil aptal salak vs. demek derdinde değilim. ancak kabul edelim ki anlamaya çalışmak gibi bir derdiniz yok. zira çok fazla zorlayamıyorsunuz kendinizi. bu bir suç değil. sizi de anlayabiliyoruz. sizi rahatsız eden siren sesleri, bir orta doğu ülkesi gibi her gün siren sesleri içerisinde bombalama,intihar saldırısı, emperyalist güçlerin istilasını bu ülkeden uzak tutan bir insanevladı için sadece.
pazartesi günü 9:05' te uyuyan adamdan zaten bir bok olmaz. hasta ve yaşlılar müstesna. onlarda kimin için siren çalındığını bildiğinden rahatsız olmuyorlardır.
rahatsız olanlar sesi beğenmeyebilirler, rahatsız olabilirler kişisel tercihleridir.

ama çalınmasın diye atarlanamazlar, beğenmiyorlarsa siktirip gidebilirler sirenin çalınmadığı yerlere. ayrıca kaç yıldır amk. istanbul'undayım bir iki kere duydum o siren sesini...
Dedi orospu çocuğu.
Bitsin veya bitmesin biyerime sallamadığım bir hadise.
Anlayın artık esas Kemalistler müslüman değildir. Siz siren istemiyoruz derseniz onlarda ezan istemediklerini söyler.
RAHATSIZ OLABiLiRSiNiZ, SEVMEYEBiLiRSiNiZ ANCAK ÇALINMASIN DiYEMEZSiNiN. iLLA ÇALINMASIN DiYORSANIZ;

atatürk havalimanı
sabiha gökçen havalimanı
esenboğa havalimanı
adnan menderes havalimanı
antalya havalimanı
yenişehir havalimanı
erkilet havalimanı
şakirpaşa havalimanı
konya havalimanı
trabzon hAVALiMANI
GOP HAVALiMANI

Sarp Sınır Kapısı
Posof (Türkgözü) Sınır Kapısı
Umut Sınır Kapısı
Kapıköy Sınır Kapısı
Esendere Sınır Kapısı
Habur Sınır Kapısı
Cizre Sınır Kapısı
Girmeli Sınır Kapısı
Şenyurt Sınır Kapısı
Mardin Ceylanpınar Sınır Kapısı
Akçakale Sınır Kapısı
Mürşitpınar Sınır Kapısı
Karkamış Sınır Kapısı
Çobanbey Sınır Kapısı
Öncüpınar Sınır Kapısı
islâhiye Sınır Kapısı
Cilvegözü Sınır Kapısı
Karbeyaz (Yiğitoğlu) Sınır Kapısı
ipsala Sınır Kapısı
Uzunköprü Sınır Kapısı
Karaağaç-Pazarkule Sınır Kapısı
Kapıkule Sınır Kapısı
Aziziye (Dereköy) Sınır Kapısı

O GÜN ÜLkeyi terk edebileceğiniz çeşitli çıkış noktaları şunlardır. hayırlı siktiroluşlar...
ataturk ün hALA anılmasından acı duyan hainlerin kampanyası.
"bu zihniyette olan insanların yaptığı oksijen israfına hayır!" diye bir kampanya başlatmak istiyorum bende. şöyle kökten temizlik...