bugün

10 milyon kişilik darbe duasını belki tanrı bu sefer kabul eder.
(bkz: biz kaç kişiydik)
(bkz: kaç kişi kaldık) (bkz: )
haftaiçine geldiği için çok zor yapılacak olan organizasyondur. hükümet referandum için alanlara giden memurları idari izinli saydığı gibi bir çeşit kıyak geçilse belki.
atatürk'ün ölüm yıldönümünde anmak adına yapılan bir organizasyonu bile darbeci, siyasi oluşum zanneden bazı kişilerin beğenmediği organizasyon. ulan adamın mezarına gidilecek sadece. sende bir fatiha oku sevabına. niye her şeyi anlamlandırmaya çalışıyorsunuz ki?
facebook gönüllülerinin sözlük içerisine de sızmış olması sonucu ortaya çıkan 10yüz1000milyon baloncuk.
gerçekleşmesi mümkün olmayan eylem.
--spoiler--
edit : Eksileyen elleriniz dert görmesin. Eksilerken sol eli kullanmaya dikkat edelim lütfen.
--spoiler--
baktım benle beraber 3 olmuş. bu ne isyan böyle?
ne 10'u 70 milyon kişiden fazla olmalıyız aslında.
yavaş toplanın saçlarınız dağılmasın organizasyonu. lan akıl var mantık var. kaç 10 milyonu bırak 1 milyon kişi toplansın çıkarım konak meydanına yok mu beni si.en diye bağırırım. anıtkabir de ne arar o kadar insan. para dağıtsan gidilmez oraya. bildiğin kabristan.
biz anıtkabire gitmeden de atamızı kalbden seviyoruz .

hem bize vereceği bir cennet bir menfaat yok bir mükafat yok . işte gerçek karşılıksız sevgi ile severiz atamızı.
ütopya olduğu kabak gibi ortada olan iddia.
(bkz: neden olmasın)
gönüllerden geçendir, kalbin istediğidir.
lakin imkansızdır.

gerçekçi olmakta ve badem bıyıklıları kendimize güldürmemekte fayda var. bırakın bu feysbuk cambazlıklarını artık...