http://galeri.uludagsozlu...012-google-logosu-346239/
(bkz: 10 kasımda google logosunun değişmemesi)
Teessüf ederim Google! dün Bram Stocker için kocaman doodle yapmışsın. Yani bu zat dracula'yı yazmakla insanlığa ne büyük bir hizmette bulundu değil mi? Bugün ölüm yıldönümü olan insan büyük bir mücadeleden halkını zaferle çıkarmış, sen küçücük bir gül koy.

ek: google benim için bitmiştir. yandex hoşgeldin...
alıp google'in bir yerlerine sokulası logodur.
yıl 2012 yine küçücük bir gül resmi. hadi beyler google hack operasyonu başlatılsın.
(bkz: 10 kasım 2011 google logosu)

her sene aynı olan logodur.
bari gif olsaydı, hatta çicek de yarıdan çiçek açsaydı falan.

amk. bırakın bu işleri.
bu sene de aynı olan logodur. sadece andım demek içindir.
geçen 10 kasım'dakinden farkı olmayan doodledır. başka birinin ölüm yıldönümü olunca her yıl farklı farklı animasyonlar kullanmasını biliyorlar bize gelince minnak bir gül.
- hıh.
+ üf snne be slk.
zaaflarla pek de alakası olmayan google doodle'ıdır. gayet de güzel olmuştur.
Google da bir hata oluştuğunu düşünerek, sayfayı 2 3 kez yeniledikten sonra hala klasik google logosunun altındaki karanfilin öylece yalnız başına durduğunu görünce google a ağız dolusu bir küfür ettiren logodur. tamam google ın prensiplerinde ölüm yıl dönümlerinde doodle ya da logo yapmak yok ama ya hiç yapmayın ya da adam akıllı bir şeyler yapın be kardeşim.
An itibariyle Ankara yönünde giden bütün yollarda yoğunluk var.Trafik bazı yerlerde durma noktasına geldi.
ne beklediğinizi bilmiyorum ama ölüm oğlum bu! bi kurtuluş, bi sevinçli olay değil, abartılı amblemlerle logolarla süslensin.yeterlidir.kendi atansa sen sahip çık, elin oğlundan bişey bekleme.
Ben hala yandex'i tek geçerim. adamlar nasıl yaranacaklarını biliyolar hacı.
son derece basit olmuştur, atatürk çiçeği adında bir çiçek varken karanfil kullanmak meseleyi sadeleştirmiştir.
kemalistlerin ışıl ışıl gözlerle baktıkları logo.
merakla beklenmesi saçma olan şeydir.türkiye başbakanı takmıyorsa hatta anmayı yasaklıyorsa elin google umrumuzda olmasın sallayın gitsin.
götlerine sokmalarını rica ettiğim logodur. ulan iyi sikim kadar çiçek bari logonun altına koyma oç.
abazanlar sözlüğü incisözlük bile bir hamle yapmıştır lakin uludağ sözlük çakirtleri ve pkk lılar için aponun resmini koymasını uygun görürler şimdi.
adamlar taşak geçer gibi koymuşlar küçücük çiçeği. duyduğuma göre ermeni lobisinden çekindikleri için çok göze batmayacak şekilde geçiştiriyorlarmış. ulan kimse bizi sevmiyor. uefada maçlara siyah bantla çıkmamıza izin vermiyor. yok mu dünyada türkleri seven bir kurum?
geçen sene de googledan gelen aciklama şöyledir: sadece doğum günlerinde özel doodle yapılmakta. evet, ben de isterim gupguzel bir doodle ile gönlümüzü alsınlar fakat adamların sistemi, prensibi bu.
-google baksana bi.
+noldu abi?
-o karanfil var ya...
+bunu mu demek istedin abi? *

edit: kıskananlar çıktı zaar. peki sana da girsin dostum.
Sevgilisine tr.gg uzantılı site yapan duygusal ergenlerin giriş için tıklayın yazısının altına koydukları logolara benzemiş olan fotoğraf.
google ın tayyip ten daha türk olduğunu göstermiştir bizlere.
bu hareketinden dolayı türkiye'de yasaklanmayı geç övgü alacak durumdur. (yasaklama yetkisi elinde bulunanlar tarafından tabii ki).
bir grafik tasarımcı olarak değerlendirdiğimde de; tamam sadelik bazen çok daha fazla şey anlatır ama bir yaparsın, iki yaparsın hatta bi keresinde hiç yapmazsın o zaman tepki görürsün arkadaş. ayrıca basitlik ve sadelik birbirine karıştırılmaması gereken kavramlardır. öyle bir şey yaparsın ki belki o koyduğun çiçekten daha sade bile olabilir ama "budur" dedirtip günün anlam ve önemini yansıtır. ki nelerini biliyoruz. konu atatürk'e geldiğinde mi her defasında "sözün bittiği yerdeyiz, bu durumu en iyi aha bu çiçek anlatır" durumunda olunuyo.