bugün

bir fiil cümlesi.aranızdan bazıları yazdıklarıma inanmayacak ama bu gerçektir.1.002013 yılından geliyorum.bizim zamanımızda yıllar böyle sayılmıyor tabiki size göre 1.002013 bana göre ise a1111002 yılından geliyorum.buna inanmanız zor ama gerçekten inanan varsa anlatıyorum.benim zamanımda çok alışık olmadığımız bir şey oldu.sizin anladığınız türden söyleyeyim bir denklem hatası oluştu.biz şu an 2013 yılında yaşadığınız gezegen olan dünyada yaşamıyorum.biz dünyadan ayrılalı 500.000 sene oldu.türkçe dili taa bu zamana kadar varlığını sürdürdü ingilizce ve bir kaç dille beraber.söz konusu denklem hatasını düzeltmem için 2013 yılına ışınlandım.lakin sizin zamanınıza adapte olmam çok zor oldu.2005 yılına döndüm.ve adapte olmak için çok uğraştım ve oldum.bu denklem hatasını düzeltmem lazım.düzeltemezsem bütün evren yok olacak.düzeltip bütün olay örgüsünü yaşayıp evren kurtarmam lazım.denklem hatasına gelince.bizim zamanımızda tüm yaşamsal fonksiyonlar elektro manyetik programlama ile oluyor.herkesin ortak bir programlamasında hata oluştu.araştırdık ve hatanın 2013 yılında bir programlama hatası olduğunu saptadık.özetle a1111002 yılında ben düzeltmezsem her şey yok olacak.

sizin anlamanız için cümleleri çok sadeleştirdim.

uzayda insan türünden başka hiç bir tür yok.evrenin her yerine her noktasına sahibiz.ve başka tür canlı görmedik.

dünya artık yaşanmaz bir yer çok sıcak ancak üstün teknoloji ile ilk evimizde 1 yıla kadar kalabiliyoruz.

biz şu an titanda yaşıyoruz.ancak çoğu zaman uzayda hareket ediyoruz.

bizim zamanımızda tüm insanlar birbirine benziyor.size ait olan dilleri sizle anlaşmak için sakladık.

biz sizin yaklaşık 100 bin kuşak ötenizde torunlarız.

merak ettiğiniz var ise mesaj atabilirsiniz.
(bkz: yaran başlıklar)
(bkz: elektro manyetik programlama)
(bkz: elektro manyetik)
(bkz: elektromanyetik)
"hoşgeldin ayran içen mi?" diyerekten misafirperver bir şekilde karşılık görmesi gereken sesleniş.

2036 yılından ibm 5100 almaya gelen john titor vardı bi ara? onu tanıyon mu bilader?

sana ne lazım. elimde çok temiz commodore 64 var. bi de karışık kaset. asdafssfsasf

http://tr.wikipedia.org/wiki/John_Titor
ben de 1993'ten geliyorum ve sana bu şarkıyı gönderiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=8OB28fTKSds
"bilmem 100 bin kuşak ileriden torunumsun ve senden bir şey rica ediyorum. lütfen 1953 yılına ışınlanıp, kasımpaşa mekanında bulunan, ismi ahmet olan rizelileri kısırlaştırır mısın? öyle bir teknolojin yoksa prezervatif verip taktırsanda olur. sorun değil. 100 bin kuşak öteden bir deden olarak bu ricamı kabul edeceğini umuyorum" diyerek kendisinden hem kendi yılındaki denklem, fonksiyon bilmem neyi düzeltmesini hem de biz 2013 kuşağını büyük bir dertten kurtarmasını istediğim 1 milyon yıl sonrasından gelen torunum.
burada bir bok yok, geri sktir git dedigim olaydir. bir de ickileri cok karistirmayalim amk.
(bkz: sen çok yanlış gelmişsin bilader)
Yoksa;
(bkz: uludağ sözlük zamanda yolculuk var mı deneyi)
vay be dedirtmiştir.

insan ne olursa olsun, mallık sendromundan kurtulamayacak demek ki...

"biz şu an 2013 yılında yaşadığınız gezegen olan dünyada yaşamıyorum."

(bkz: konuşmayı beceremeyip ışınlandığını zanneden insan)

(bkz: ben sen o biz siz onlar)

(bkz: düşünürken beyin yerine götünü kullanan insanlar)
malsın mk bokmu var 2016 da geliyosun git haytını yaşa.
haaa bu arada nasıl rahat geldinmi adettendir sorarlar.
1 milyon yıl sonrasından gelip hala türkçe konuşamamak. (bkz: yok olmak)
(bkz: şu an) (bkz: burada)
imam hatipler kapandı mı?
hos geldin, 1000 küsür yıllık sırrı ancak sen çözebilirsin.

sakız çiğnemek oruc bozar mi?
Akp dustu mu lan iktidardan dogru soyle amk ? Dusmediyse eger yasamiyalim.
Bir türkün soracağı ilk soru :
Abi, o geldiğiniz alet saatte kaç basıyor ?
Hoşgeldin otur bi soluklan.
kodumun çömezi, yaşın kaç lan senin!
alah bilir ama dünya'nın 1 milyon yıl ömrü kalmadı zannediyorum.
münir özkul hala yaşıyor mu?
imam hatipler kapatıldı mı?
Torunlarıma selam söyle.
peki ya formata nolcak ?
Suriyeliler gitti mi yoksa hala burdalar mı ?