bugün

1 milyon yıl sonrasından geliyorum

bir fiil cümlesi.aranızdan bazıları yazdıklarıma inanmayacak ama bu gerçektir.1.002013 yılından geliyorum.bizim zamanımızda yıllar böyle sayılmıyor tabiki size göre 1.002013 bana göre ise a1111002 yılından geliyorum.buna inanmanız zor ama gerçekten inanan varsa anlatıyorum.benim zamanımda çok alışık olmadığımız bir şey oldu.sizin anladığınız türden söyleyeyim bir denklem hatası oluştu.biz şu an 2013 yılında yaşadığınız gezegen olan dünyada yaşamıyorum.biz dünyadan ayrılalı 500.000 sene oldu.türkçe dili taa bu zamana kadar varlığını sürdürdü ingilizce ve bir kaç dille beraber.söz konusu denklem hatasını düzeltmem için 2013 yılına ışınlandım.lakin sizin zamanınıza adapte olmam çok zor oldu.2005 yılına döndüm.ve adapte olmak için çok uğraştım ve oldum.bu denklem hatasını düzeltmem lazım.düzeltemezsem bütün evren yok olacak.düzeltip bütün olay örgüsünü yaşayıp evren kurtarmam lazım.denklem hatasına gelince.bizim zamanımızda tüm yaşamsal fonksiyonlar elektro manyetik programlama ile oluyor.herkesin ortak bir programlamasında hata oluştu.araştırdık ve hatanın 2013 yılında bir programlama hatası olduğunu saptadık.özetle a1111002 yılında ben düzeltmezsem her şey yok olacak.

sizin anlamanız için cümleleri çok sadeleştirdim.

uzayda insan türünden başka hiç bir tür yok.evrenin her yerine her noktasına sahibiz.ve başka tür canlı görmedik.

dünya artık yaşanmaz bir yer çok sıcak ancak üstün teknoloji ile ilk evimizde 1 yıla kadar kalabiliyoruz.

biz şu an titanda yaşıyoruz.ancak çoğu zaman uzayda hareket ediyoruz.

bizim zamanımızda tüm insanlar birbirine benziyor.size ait olan dilleri sizle anlaşmak için sakladık.

biz sizin yaklaşık 100 bin kuşak ötenizde torunlarız.

merak ettiğiniz var ise mesaj atabilirsiniz.