bugün

henüz varlığına rastlanmayan aslan yüreklilerdir. elin yabancısı paraya değer vermiyor bizde tanrı diye tapıyoruz.
(bkz: hesap numarası olmuyor ibanla yollayın) *
(bkz: yokum diyor)
beleş sirke baldan tatlıdır atasözünü tarihin tüm tozlu sayfalarından silecek yazardır. adam sirkeye bal demiş sen 1 milyonu reddet.
1 milyon euro vereceklerse neden olmasın düşüncesindeki yazarlardır.
2 milyon için reddederim.* *
eger benim sevgilim miranda kerr ise ve babası kızını bırakmam için bu parayı veriyorsa yine de bırakmam.

cidden bırakmam mı ya...

evet evet bırakmam.

diyerek reddeden bi yazarım.
sözlük milleti zekidir kesinlikle 2 milyon dolarlık bi iş kovalıyodur.
eğer bir talebin karşılığı ise reddedilebilir. fakat karşılıksız ise o zaman kabul etmeyecek için ahmaklıktır. kişi ''para beni bozar abi'' şeklinde veya manevi düşünürse bile para nın kişiyi bozması kendisiyle alakaldır. eğer kendi karakterin böyleyse zaten para olmadan da bozulursun.
böyle bir yazar yok ne türkiyede ne dünyada..
yüzyılın matematik problemini çözecek kadar aşmışsam kabul etmem.
*
(bkz: aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor)
1 milyon doların sahte olması halinde normal karşılanması gereken tavırdır. sözlükçülere de bu yakışır.

sahte değilse de kimse bağlasan durmaz kardeş, 10 dolara bile fittir çoğu.
birakin bu sakalari, zaten zor durumdayim. nisan ayi baslangicinda 200 euroya ihtiyacim var. mayis yada haziran gibi öderim. valla bak. lütfen olm bi yardimci olun.
bırakın sözlük yazarlarını, sözlük sahiplerinin bile götüyle güleceği başlıktır.

(bkz: sprite dan acımasız gerçekler)
(bkz: cool adam)

büyük ihtimalle "ben üstümde bozuk taşımıyorum arkadaşım!" diyecektir.
bir kredi mantığıyla veriliyorsa asla olmaz.
ucu açık bir cümle olmuş, şimdi 1 milyon dolar iyi hoşta adam babasının hayrına vermeyecek herhalde o kadar parayı değil mi? bir isteği olmalı. ne vereceğimi bilmeden olmaz hacu.

(bkz: yokum)
hala üye olmasını 4 gözle beklediğimiz yazarlardır.
örnek olarak;
israil' in boyunduruğu altına girmeyi teklif etseler kişi başına 1 milyon dolar değil dünyayı verseler kabul edermsiniz?
ben etmem edeni de yok etmek için elimden geleni yaparım.
yani demem o ki ;
1 milyon doların ne için teklif edildiği çok önemli.