bugün

"hepinizin amına koyum. ben gidiyorum amk. Ruhumu sanmışım, uzun adam kalbimi çalmış. Hüloğğğğ"
Tam sikmediniz bizi , iyice sikin soyun mesajidir.
chp ve mhp nin genel başkanları o siktir olup gitsin mesajıdır.
Muhalefet senden bir bok olmaz. Hahahaha.
daha çok sok bize daha çok.
Öyle bir domaldık ki sabunsuz koyabilirsin reis.
Tayyip sik şunları.
seçim sonuclarindan sonra seçim bitmiştir.karar verilmiştir. siyasi secim biter , ulke menfaatleri baki kalir. akp reylerin yarisini aldiysa tahammul edilmesi gerekir.yaratici akilci alternatif cozum fikirleri ureten bir muhalefet olmali.siyasi muhalefet hayir deme vazifesi degildir
Muhalefetin beceriksizliği yüzünden AKP nin basarısı. HDP nin barış pıtırcığı olduğuna halkın inanmaması.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/880395
Muhalefetten bir bok olmaz.
"9 saatte kullanılan oy 2 saatte sayılabilir."

edit: hatta "bir sınav 2,5 ay oku oku bitmez ve açıklanmaz ama oy sonucu 2 saatte halledilir."
Ey AKP sen bizi tek başına yönet ama artistlik yapma başkanlık derdinden vazgeç ekonomiyi düzelt ve ilk 5 yılına dön...
akp'nin aldığı oylar korku oylarıdır. millet gerçekten korkmuş.
hala makarna, kömür diyen var.

hala ülkeyi satıyorlar diyen var.

bu argümanlar bayatlamadı mı?

sandıktan çıkan sonuçlardan bir tanesi: bu muhalefetten bir cacık olmaz. akp'nin gitmesini isteyenlere sözüm; akp kadrosuna ve tabanına çuvaldız batırın eyvallah. ama bi iğne de muhalefete batırın be arkadaş.

"heee ama siz makarna dağıttınız" diye muhalefet mi olur aq?

lan makarna 1 lira sen dağıt o kadar kolaysa madem iş?
1.öyle götünü ypege jpege dayadım diye atarlanmayacaksın.

2."hayır istemezük" diye atarlanmayacaksın.

3.yaptım oldu diye de atarlanmayacaksın.

ilk üçünü herkes anlamıştır sanırım. Kılıçdaroğlu'na gelince aynı tas aynı hamam.
Ulan akpnin vaatlerini bi kere okuduysanız bu kadar cahil konuşmazsınız amk. Ülkenin her kesimine göre vaatleri var daha mesaj ne, mesaj ne ebenin amı daha ne.
Terörle mücadele sadece doğudaki polis asker uzmanların derdi halk olarak bizim hiç sikimi sikimzde değil biz dövize bakarız.
canım gelirken 2 ekmek al.
koskoca bir hictir. sikko sebeplerden dolayı oy verenlerin sayısı o kadar çok ki verecekleri mesajı sikeyim af edersin.
Akepe iktidar olmasaydı yolumuz yoktu yolumuz diyenlerin zafer kazandığını yeniden görmek.
Türk halkı biraz, nasıl desem, korkakmış.
(bkz: beyaz toros korkusu)
kürtlerin hdp götlerinde nükleer bomba bile patlatsa yine hdp yani yine pkk diyecekleri.

ben hala türk kürt kardeştir diyorum, bu benim insanlığımdan. ama yine bunca pkk'nın şehir çatışmaları yaratarak sosyo ekonomik olarak anasını siktiği güneydoğunun malum bazı şehirlerini bu seçimde de yeşil renkle bezeli görünce, yüzüme "evet biz kardeşiz" deyip kendi aralarında "sikeyim tc'yi, kürdistan bizimdir" dediklerini duyar gibi oluyorum.

ha, hdp gönülden kürt milletinin kalkınması için canı başla çalışan ve türkiye'yi seven insanlardan oluşan bir parti olsa versinler derim. ama tam tersi. pkk çocukları okula değil dağa gönderen, girişim yapacak işadamlarının bu bölgedeki kamyonunu iş makinasını yakan, kentlerde mayın kuran, akla gelebilecek her tür piçliği yapan bir çete ve hdp malesef bu çeteye dönüp siz teröristsiniz demiyor. dememekle kalmıyor onları savunuyor. yani kürt halkının cahil ve fakir kalması için herşey yapılıyor. nereden nasıl menfaatleri varsa artık.
Türk halkı seçmenleriyle,

Akp ye : biz böyle istiyoruz mutluyuz.

Chp ye: elimizden gelen bu kadar fazlasını bekleme bizden.

Mhp ye: bahçeli yolun açık olsun.

Hdp ye: biji kurdistan ama bizimki de can.

Demiştir.

Benim çıkardığım mesaj budur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar