bugün

müstahaktır..
zevkle icra edilendir.

(bkz: ağlama melis)
olası bir durumdur.
aslan miyavlamaz kükrer!
http://www.youtube.com/watch?v=kgKiCt5CCkc
galatasaraylılar hiç üzülmesin. çünkü onların uefa kupası var.

Ne oldu maçı siz hak ettiniz mi diyeceği mi zannettiniz ? Fenerbahçem oynadı kazandı. Ben böyle baskı kuran böyle pozisyona giren karşısındaki takımı bu kadar terbiye eden bir takım daha izlemedim. Daha kaçırdıklarımız girse maç 5-1 falan biterdi. sanki fenerbahçe-galatasaray değilde barcelona-galatasaray maçı gibiydi.Fenerbahçe-güngören belediyeside olabilir tabi. seçim sizin.
galatasaraylılar berabere kalınca şampiyon olmuş gibi seviniyorsa, arenada gsyi mağlup etmek bir aylık makara malzemesidir.
(bkz: aşağılık kompleksi)
Aslında yorum yapmaya gerek yok. Ama yinede helal olsun lan cincon sana mekanı iyi hazırlamışsınız. maç öncesi ne güzel şovlardı onlar.

eee kadın dediğin kocasını böyle karşılamalı.
ülkede o kadar sorun varken kafayı fenerbahçe - galatasaray maçına takmaktır.

he tamam anladım, destekliyosunuz takımınızı tamam güzel ona laf yok ama ne bu çocukluk? illaki biri kaybedicekti öyle değil mi?
sözlüğün tadını kaçıran eylemdir.
yorgun argın eve gelip sözlükte biraz zaman geçirmek, kafa dağıtmak isterken sol frame'de maç muhabbeti dışında başlığın olmadığını görmek kötü hissettirir adama. önce kaldırmaya çalıştım ama sürekli yeni başlıklar türediği için oda işe yaramıyor. umarım fazla sürmez bu maç muhabbeti.

(bkz: 1 hafta boyunca sözlüğün iptal olması)