bugün

konusamayan, garip sesler, hiriltilar ve gurultular cikartan muslumanlardir.

ugurlu gunu: cuma
ugurlu sayisi: en az uc
ugurlu tasi: col tasi
ugurlu rengi: turbe yesili
ugurlu cicegi: sari cicek
ugurlu elementi: bilim gunahtir, okunmus pirinc olur bak.
ugurlu hayvani: deve
ugurlu esyasi: sakal teli
en buyuk amaci: para ve sohret
uygun partnerler: birinci ve ucuncu karisi
yonetici gezegeni: hasa de ulan, ne gezegeni!
Ne ararsın tanrı ile aramda
Sen kimsin ki orucumu sorarsın
Hakikaten gözün yoksa haramda
Başı açığa niye türban sorarsın

Rakı şarap içiyorsam sanane
Yoksa sana zararım içerim
ikimizde gelsek kıldan köprüye
Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim

Esir iken mümkünmü ibadet
Yatıp kalkıp Atatürk e dua et
Senin gibi dürzülerin yüzünden
Dininden de soğuyacak bu millet

işgaldeki hali sakın unutma
Atatürk e dil uzatma sebebsiz
Sen anandan yine çıkardın amma
Baban kimdi bilemezdin şerefsizz!!!!!
(bkz: neyzen tevfik)
o 1 ayı bile başkalarına göre seçen müslümanlardır. yani herkes müslümanken müslüman olurlar.
11 ayda yaptıklarını ramazanın o genel havasına saygıdan dolayı yapmak istemeyen insanları aşağılamak adına s.çılmış sınıflandırma. sanane? istediğim zaman içerim,istediğim zaman da ara veririm. istediğim zaman camiye giderim istediğim zaman da meyhaneye. bu seni bağlar mı? hayır. bu benimle allah arasında bir mevzu, sana bok yemek düşer canım. hadi hayırlı ramazanlar.
bir defa o bir ay değil bir aydan fazla. bayramın üçüncü günü ikindi vaktine kadar bekliyoruz.
bak fazladan 3 gün var onu saymıyorsun.
sözüm 1 aylık müslümanları eleştiren 12 aylık müslümanlara: madem sen 12 aylık müslümansın da benim ne kadarlık müslüman olduğumu hesap ederek kaybettiğin vakti kendi ahiretin için harcasana angutbettin. benim yüzümdem vakit kaybediyosun sende yancan benimle beraber.

ne kadar meraklı bir milletiz başkasının dinini kişiliğini hesaplamaya.*
trial versiyon müslümanlardır, crack'i yada serial'ı bulunmazsa kendini iptal edecektir.
kişiyi bağlar kimseye de laf düşmez. içerim ama ramazan da değil. korkmakla milletin tepkisini çekmekle alakası yok. başkası açlıkla kendini terbiye ederken, ben oturup içmem buna laf uzatanı da si.. neyse bak ramazandayız.

olayın derinine iniyorum iyi izleyin beni;

hayatım boyunca ramazan da içenlere sıçanlara iğrenç bir gözle bakılmıştır çevrem tarafından, haklılarda bence. hani şu din karşıtı kesim veya yobaz kesim tarafından çıkarılmış söz var ya "günahsa her zaman günah" işte bizim oruç tutmamız bundan değil arkadaşım. ramazan ın güzelliğine kutsallığına ithafen tutuyorum bu orucu. 11 ay içtim sıçtım her boku yedim, ama bu 1 ayı da böyle içerek sıçarak geçirirsem ateistten, yavşaklardan puştlardan, içinde allah ın a sı olmayan diğer yavşaklardan ne farkım kalır diyorum. işte bu 1 ay dinden kopamam, iftara otururken bu güzel dinin görevini yerine getirdiğim için mutlu oluyorum, kendimi iyi hissediyorum açıkçası.

ayıp mı bu? peki hala ayıp diyorsan sana şöyle basit bir karşılaştırma yapacağım inatçı ve yavşak arkadaş;

12 ay içip sıçanla, 11 ay içip sıçanı bir tutamazsın.

çünkü; 12 ay içip sıçan için durum vahimdir, her türlü manevi değerinden kopmuştur, en önemlisi de içinde iman denen şey yoktur bunla bağlantılı olarak da allah korkusu yoktur.

11 ay içip sıçan ise "keşke içmesem lan" diyip içer içkiyi. o 1 ay kendini durdurur bu da bir parça da olsa içinde allah korkusu olduğunu gösterir.

kısacası; bir taraf allah ın karşısına sadece eksileriyle çıkacaktır, hep eksi hep eksi olacaktır allah ın karşısına çıkınca. ama diğer tarafın elinde eksilerin yanında artılar da olacaktır.

neyse niye bu kadar yazdıysam, hala anlamadıysan arkadaşım 1 aylık müslümanlarla, hiç müslüman olmayanları sikt... neyse bak ramazandayız.

soru: benim elimde 1 ay ve arada sırada gittiğim cuma namazları var, senin elinde ne var yarram?
en azından bir ay da olsa yaşıyor işte. bana ne denilip geçilesi durumdur.
yoksa sen o musunnnnnn ? kimsenin karışamayacagı konudur...
''olum ziqi tuttuk bari 1 ay asılalım'' silsilesi insanıdır.
bu arada sözlükte bunardan bayağıda mevcutmuş, şaşırmadım! zaten nesiller 5-6 falan yaş oranıda ortalam 18 ila 20 arası kanı hızlı akan gençliktir hor görmemek lazım, bir de toyluklarına veriyorum yazınsal eleştirimden ''ben müslümanım 12 ay ama siz müslümansınız 1 ay'' görüşünü çıkaran beyin kıvrım sayısı beş'i geçmeyen tüm dostların. selam ederim ayrıca *.
Kişiler hakkında hükmü Allah verecektir. Kimin müslüman olduğunu kimin olmadığını o bilir. Çünkü o kalplerin özünü bilendir. Biz insanların hükme müdehale şansımız yoktur. insaları sınıflandırıp eleştirmek yerine, kendimize çeki-düzen vermemiz daha yerinde olacaktır.

Aşşağıda yazılı hikaye bir rivayettir ve tam olarak "insanlar hakkında hüküm veren insanların değil sadece Allahın hükmünün geçerli olduğunu" ifade etmektedir.

(bkz: çoban hikayesi)
hiç olmayanlardan daha makuldürler.
sadece oruç tuttukları süre zarfında namaz kılanlardır.
(bkz: kontörlü müslüman)
gereksiz de olsa 1 ay boyunca perhiz yapan kişilerdir.

yoksa ramazanda alkol bir başkadır...
yaşamının son 1 aylarında müslüman olurlarsa kendileri için iyi bir iş yapmış olabilirler. kim bilir.
Degerlendirmesini yaradan yapar. Kimseyi ilgilendirmez .
Her haltı yerim orucumu da tutarım diyen turdur. Tartısması bize dusmez ama bu turlerin icinde bi yerde olmemis duygular mevcuttur.
(bkz: ramazan ayısı)
ramazan ayı içerisinde sıkça rastlanan Müslüman bireylerdir.

gerek bakışlarındaki iticilik olsun, gerek kelimelerindeki kırıcılık Müslüman kimliklerini çöpe attırır.
Birde bunların cumadan cumaya müslüman olan modelleri var.

cuma gelince yine herkes müslüman. şu cuma günü hayırlı cumalar diyerekten cennetin kapısı aralamaya çalışan hatunun, cumartesi gecesi götü başı dağıtmasını çok samimi buluyorum gerçekten. ortalama 3 gün zina, 2gün alkol cigara 1günde fitnelik ibnelik falan ama cuma günü hayırlı cumalar ve tövbeler. aferin devam bu sistem güzel. ALLAM HER BOKU YEDIM AMA HAYIRLI CUMALAR. hmm yapmacıklık ve gösterişlik 10puan, fırsat değerlendirme extra sevap point and go cennet hll spr dvm.
ister musluman olur ister olmaz,ister oruc tutar ister tutmaz. o olur bu olur şu olur kimseyi ilgilendirmez.

herkesin inanci da kendine tuttugu orucu da kendine bunu sorgulamak kimseye dusmez.
5 çeşit müslman vardır.

1) 5 vakit müslüman
2) cumadan cumaya müslüman
3) bayramdan bayrama müslüman
4) ramazandan ramazana müslüman
5) benim kalbim temiz.
item karşılığı bug satılır pm pls ! (ban risksiz bug)
Kendi inandığı dine saygısı olmayan topluluktur.
zira gerçekten saygısı be kalpten inancı olsa hayatının her anını ona göre yaşar.