bugün

bazılarına kısadır. benden 3 cm öndedir. ama başka yerde de ben öndeyim orası kesin.*
Benden kısadır, çok erkekten sayılmaz.
Uzun erkektir.
Hangi sözlük yazarından kaç santim kısa veya uzun olduğunu çok merak ettiğim erkektir. Lütfen herkes yazabilir mi. benden 2 cm uzun mesela..
Sevilesidir.
C.Ronaldo'nun boy uzunluğudur.
Gayet de gerekli uzunluğa sahip erkektir.

Mümkünse uzun insan sayısı çoğalsın, biz de kendimizi dev hissetmeyelim.

(bkz: 1 77 boyundaki kız)
güzel bir şey uzun olmak.

Ama SunExpress Havayolları mülakatindan 4 dil bilmenize rağmen görevlilerin ağlayarak sizi elemesine sebep olabilir.

2013-ankara-Hilton Hotel

sevdiğim ve sadece yapmak istediğim bir elin parmağını geçmeyecek birkaç işten biri kabin memurluğu. nihayet yine opsiyon açıldı ben resmen ucuyorum havada 1.88 boy!

dedim eeee?
dedi maalesef beyefendi ühü ühü max boy 1.85! ühü! Ben iptal.
Benden 7cm kisa erkektir.
Benden 2 cm uzun erkektir, normaldir.
benim bu, kızlar hayran hayran bakar size ama siz kalbinizi hızlandıracak kişiyi arıyorusunuzdur.
(bkz: seni tanımak isterim yiğidim)
Yakışıklı olma ihtimalleri çok yüksek.
aramızda 17 santim olan erkektir, hayır tabii ki 2 metre 4 santim değilim.
Yakisikli olma ihtimalleri cok yuksek ama ben yine her seyde oldugu gibi dusuk ihtimalli kisimdayim.evet.
benden 3 cm kısa erkektir. * )
5 cm kısa olmaktan utanmadığım erkektir. Çok da şey etmemek lazımdır.
Evet efenim, benimdir.

Bence bundan daha fazla uzunluk abartı.
1.86-1.87 ideal.
ideal erkek.
hiç bana denk gelmeyen erkek.
143 boyum var allah belanızı vermesin görmeyim sizi shire taraflarında.
babane evindeki şu sarkan kristal avizelerle çok haşır neşir olan boyun sahibidir. Kendi evime hep tavana sabit avizeler aldım. Şu sarkan saçma sapan avizeler hariç tam ideal boy.
La boyum 1.91 perde takmaktan öte gidemedim daha hani nerde bu saydığınız avantajlar ben neden göremiyorum.
Genellikle kızların tipine hiç bakmadan kesinlikle benim olmalı dediği tipik erkek boyu.
Sahibini bazen çok memnun eden ama perde takmak için ideal bir boy olması açısından da isyan ettiren boydur.

Edit:
Tanımı, en asil duyguların sahibidir.
Şahsımdan 57 santim uzundur. Olsun, bizim insanlığımız yeter.