bugün

zordur sizden sürekli karı kız kaldırmanızı beklerler canınız sıkılır ara sıra bu kutsal görevi aksatırsanız, ulan o tip bende olcak ulan o boy bende olcak... gibi gerzekçe şeyler duyabilirsiniz.

ehyt lan ne deli gibi bafiliycem kızları amelemiyim lan ben işim gücüm var benim ayrıca (bkz: okuyom ben ya).
paranın satın alabileceği şeyler.
imkanlıdır.
(bkz: behlül haznedar)
fazladan zengin ve mütevazı da ayrıca amcasının karısı bile ona *
180 cm'lik boy dışındaki diğer iki parametrenin tamamen referanslara bağlı olduğu durumdur.

bana da, yazılan bunca methiyeden sonra en azından boyu tutturdum diye avunmak düşer.*
şanslı doğmaktır.
bulunduğum ortama rekabet getirecek şeydir.
(bkz: veresim geldi)
zeki, esprili ve yakışıklı kısımlarını atarsak tek çıkış yolu ben kalırım geriye.
eğer bütün bu özelliklere sahipse de en azından bunları buraya yazmasını gerektiren zeka üst sınırının çok yüksek olmadığını düşündüğüm kişinin durumudur.
ideal çocuk olmaktır.
1 88 boyunda zeki espirili ve yakisikli olmaktan 8cm daha geride olan 1 80 boyu ile ezik olarak kalicak kisi ama yine de cokta farkli olmayan durum. **
kadınlar için kesinlikle yeterli değildir.

böyle bir insan mutlu olacağını sanıyorsa kesinlikle yanlıyor çünki kadınlar her zaman daha fazlasını ister.

ayrıca bu özelliklere sahip olupta aldatılınca daha bir koyar adama öyle bir koyarki bir daha ne espri yapabilirsin nede eskisi gibi yakışıklı olabilirsin zekada kalmaz aptal aptal dolaşırsınız 1.80 boyla neden neden diye.
tanrı işini bilir.hiç bir erkeğe iki meziyeti aynı anda vermez.1.80 olup aptal olursun.1.50 olup zehir gibi bir aklın vardır.bak hayvan dersin deve işte.eşşek çekiyor.patron sözüm sana.hakikatten eşşeksin
erkekler için ideali 1.72'lik boyda gizlidir .
(bkz: siparişi verdik haftaya gelir)
supernatural'dır.
(bkz: you gotta be kidding)
kızların bayıldığı tiplerdir. hepsi o benim olsa diye delirir.
insan değil, sıfat küpü mübarek! türkiye starını arıyor'a mı katılsa, evlen benimle ye mi yoksa kim beş yüz bin ister'e mi karar vermekte zorlanan tiptir. tipi batasıca. kıskandığımdan değil ha, yanlış anlamayın.
jigolodur.
takılabilitesi yüksek genç....
kısadır. günümüzde 1 80 adam mı kaldı, espiriye ve zeka gelişimine abanması lazım biraz daha.
(bkz: kısa boylu erkekler)
(bkz: evet dinliyorum)