bugün

kocaman yataklarında döne döne yatabilirler.
ne de olsa küçücükler.
biyigi yansa suratina tukurmeye tenezzul etmeyecegin kezbanlarin "yhaaa cok kisa" dedigi erkeklerdir. kendi basenli, selulitli ve catlak götunden kafasini cikardigi zaman "hassiktir yha götum yere yakinmis" diyecek bu kezbanlar o denli morondur ki kendi 1.55'lik boyundan 1,93'luk erkek cikacak sanarlar. Bu genetigine ters oranti islemis keskul götlu ambitleri ciddi anlamda darwinin evrim teorisini ispatlar. Ama demezler mi ona? lan beynine caktigimin tek hucreli canlisi, sen "gösteririm ama vermem" felsefenle yine gidip 168lik göbekli turk erkegine meze olacaksin, sonra siksen o amdan 190lik dalyan cikmaz.
organize olsalar bir partiyi iktidar yapabilirler.
iki kızın eğlencelerine meze olan türk gençleridir. yazık hemcinslerim hala laf sokmaya çalışıyor, alıngan olmayın eğlenin biraz kardeşlerim.
türkiye'de normal olan hatta ortadoğu ve asya'da gayet normal sayılabilecek boya sahip erkektir. size, bize laf atanlar 160 cm boyundaki bıyıklı kızlar bunu unutmayın. başlıktaki bir entryde denildiği gibi trollere önem vermeyin.
hayatları boyunca şekilci bir orospuya sahip olamayacak yazarcıkların canla başla savunduğu erkeklerdir.*
yazık ya. bütün kızların bıyıklı, cüce ve kezban olduğunu düşünerek teselli bulurlar. bu yüzden de sevgilileri yoktur.*
kısa boylu erkeklerdir.

editleye editleye doyamadınız ha. kısa boylu kezban ve cücelere laf soktuğunuzda biz burda başımızı yastığa gömüp ağlamıyoruz.* yarası olan gocunur canlarım. hem ne bu sinir size yazık değil mi?.*
ayrıca o iğrenç tasviri nasıl gördün de yazdın sen ki ya. töbe allam. sevgilin midir nedir*
kızlarda 1,60 neyse erkeklerde de 1,75 odur. ortalama boya sahip erkeklerdir.
Aşık bir sevgili, sadık bir eş, mükemmele yakın bir baba olabilirler. Mümkündür. Yani en azından ben bunlardan birini yakinen tanıyorum.*
(bkz: mustafa kemal atatürk)
1.85 olarak 10 santim geçtiğim eziklerdir. insan mısınız siz amk.
Bunun bu boyda olup çirkin,kıllı,göbekli ve fakir olanları da vardır ki bizzat kendimdir. Merhaba kızlar.
tibia ve fibulaları gelişmemiş erkeklerdir.

bilmeyen ezikler için (bkz: bacak kemiği)
1.75 boy, 80 kilo birazda üçgen vücut varsa tadından yenmez. türk kızlarının genelde 1.63 civarında olduğunu varsayarsak normal erkeklerdir.
lc waikikinin çocuk reyonundan giymesi gereken erkeklerdir.
orda kapşonlu bi sweat gördüm bakın derim.
femurları da gelişmemiştir. fitbone ile boylarını uzatabilirler. 100bin liraları varsa tabi.
kısa boylu bıdıklardır.
bunlarla dalga geçmeyin boğulurlar.
Yeteneklerini arttirarak calismasi gereken erkeklerdir.
benden 5 cm uzun erkeklerdir. ama yaradan bir yerden kısınca başka bir yerden veriyor çok şükür sıkıntı yok.
Sözlük kızlarının çoğundan en az 10 cm uzun erkeklerdir.
okurken güldüğüm başlık.

Herkes 190 amına koyim. Kendim 177'yim. Param var. %7 yağ oranıyla 74 kiloyum. Gitaristim. Siktiğim 180'lik kızların boylarını üst üste toplasan burdan aya yol olur. yaratılışla dalga geçecek kadar sikik insanların var olması beni çok üzüyor. güldürüyor da. çünkü dalga geçenlerin rüyalarında göremedikleri, ancak bir yerde görüp de ağzının suyu akan, sadece sözlükte 190 yaşayan insanların "Olm at gibi hatun lan şunları da siken var." dedikleri at gibi hatunları sikenler biziz işte. *
bir 165 boyundaki türk erkeği değildir.
20 santim taktığım kardeşlerim.