bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  dikkat şahan çıkabilir programı ile ünlenmiş şahan gökbakarın kısaltılarak kullanılan ismidir.
  1 ... registerlater
 2. 2.
  yumurtası meşhurdur...
  (bkz: sahanda yumurta)
  1 -1 ... seffafbukalemun
 3. 3.
  Şahan kelimesi , gerçek anlamında da kullanılmakta olup halk dilinde oldukça temelli yeri vardır. " Şahin " kelimesinden oluşan bu kelime, türkülerimizde ( yanginlar icinde vatanim ) yer almaktadır. kendisinden korkulması gereken şekilde yansıtılan bu "şahin" kelimesi, Şahan şeklini alarak "hey breh breh " formunu kazandırır.
  ... archilla
 4. 4.
  ilk şubesini bağdat caddesine paralel bir sokakta ufacık bir dükkanda açmış, şu anda şube üstüne şube açan, kebapları ve mezeleri enfes, yüksek kalitede hizmet veren çalışanlarıyla, gidilesi bir restauranttır. ataşehirdekini özellikle tavsiye ederim.
  1 ... disikartal
 5. 5.
  mezelerinin günlük olması takdir sebebidir.
  1 ... brunglace
 6. 6.
  istanbul'da 5 adet şubesi bulunan restoranlar zinciri. trio karşısı diye bilinen ana restoranı için söyleyebilirim ki çok dip dibe masalar var. servisi kalitesi ve hızı kesinlikle güzel olmakla birlikte, ezmeleri gayet kötüdür. ama tabi 2 duble atınca ne ezme kalıyor, ne servis.
  ... trinfr
 7. 7.
  (bkz: şahin)
  ... gimenez
 8. 8.
  fiyat-kalite endeksi gibi bir endeks yaratılsa en optimumlarda çalıştığı için en yüksek endekse sahip çıkacak kebapçılardan biridir. antep mutfağı şeklinde çalıştıkları için haşlama içli köfte, şiveydiz tavsiye edilir. imam çağdaş tan günlük olarak baklava getirdikleri için kesinlikle yenmelidir.
  1 ... beyler sakin
 9. 9.
  trio konutlarının karşısı denilen ataşehir girişindeki yeri, zamanında boş sapa bir araziyken, hemen yanındaki marev'den * kiralayıp, inşa etmeye başladıklarında, kimse buraya bu kadar büyük bir yatırım yapılmasına anlam verememiş, birkaç ayda batar gözüyle bakmıştı. fakat açıldıktan 6 ay sonra parasını çıkararak, kara bile geçti. yapımı biterken yollar düzeldi, çevresi yenilendi, evler çoğaldı. bugün yeni ataşehir de denilen kent plus, uphill kort gibi mega şehirlerin girişinde duruyor. sırf bulunduğu konum bile trilyonla ölçülmüyor! şu anda, 1500 kişilik restauranta her gün yeni bir bölme eklemelerine rağmen, rezervasyonsuz giderseniz, girişte ayakta masa boşalsın diye sıra beklersiniz, o derece yoğundur.
  1 ... disikartal
 10. 10.
  recep ivedik filmiyle Türkiye gişe rekorlarını kıran espritüel ayıdır.
  1 ... dqkndmr