1. 121.
    son 13 gün. şuana kadar yapılanlar bundan sonra yapılacaklara engel olmakta. bitip, tükenmek böyle bir şey.

tanım tanımaz bir illettir.
    2 ... johny bravo
  2. 122.
    haziran ayına da girdik, hadi bakalım dediğim sınavdır. bu saatten sonra yapılacak en iyi şey rahat olmaya çalışmaktır.
    1 ... fragile
  3. 123.
    geçen seneki rövanşın alınacağı sınav olacaktır allah ın izniyle.
    3 ... tommy vercetti
  4. 124.
    ortak alan seçeneğiyle beni bir senelik dertten, azaptan sıyırmış ösym şeysi. lakin yine de beter olsun, 265 gösterip gösterip 240 verecekse top olsun.
    3 ... oxygene
  5. 125.
    sadece geceleri aklıma gelen gündüzleri niye aklıma gelmiyor lan diye kendime sorduğum geceleri çok fena stres yaptığım sigara üstüne sigara tükettiren ösym denemesi. en çok korktuğum geometri 2 bölümü zira çok küçük bir yeri görmek gerekiyor, bende nadiren görüyorum. 3 tane matematik 2 den kaçırsam çok fena etkiliyor bunaldım artık.. kendimi camdan aşağı atsam tekrar dirildiğimde kendime keşke atmasaydım demem emin olun..
    2 -1 ... klipper
  6. 126.
    10 gün kala hoş(!) hissiyatlara sürükleyen sınav. sınava üniversitede girecek olma avantajı rahatlatır.
    3 ... mansonicaddiction
  7. 127.
    türkiye'nin geleceğini karartan sınavdır.
    2 ... crypto
  8. 128.
    çok yakın zamanda* götüme girebilitesi yüksek sınav. ulan insan çalışınca daha da stres yapıyormuş be. benim gibi rahat insanı da panik yaptırdıysa cidden kasıyormuş bu sınav adamı.
    5 -2 ... madman89
  9. 129.
    okadar zor veya kolay farketmez çünki, sıralama ile alınır üniversitelere ilk dörtyüz bine gir üniversiteye girmişsindir zor herkese zor kolay herkese kolaydır..
    ... imkeskin
  10. 130.
    (bkz: at yarışı)
    2 ... katr3