bugün

nemfomani.
(bkz: öpülepsi)
O kadar öpüştüm ama çok şükür başıma böyle hadiseler gelmedi.
(bkz: aşk)
yakalanma ihtimalimiz yok çok şükür.
öpüşme yolu ile cinsel hastalık bulaşıyormuş
hayatta ne kadar güzel şey varsa zararlı aq gerçi ağzında yara yoksa sıkıntı değil demiş diğer yazarlar uzun süreli tek ilişki şart evlenmeyi beklemek istemiyorsak.
Sanılanın aksine aits öpüşerek veya tükürük yoluyla bulaşmaz ama yine de riske girmeyin siz. Ama çok pis grip bulaşır.
hazdır belki.
(bkz: Enfeksiyoz mononukleosis)
ebstein-barr virüsüdür. öpüşme hastalığı etkeni olarak bilinir. bazen kendiliğinden iyileşir bazen ilerler boğaz ağrısı ve hatta dalağın şişmesine sebep olur. (bkz: enfeksiyoz mononükleaz)

(bkz: hakan yavaş dalağımı şişirdin)
Herpes simplex virüsünün sebep olduğu ve belirli aralıklar ile takrarlayan, genellikle dudak ve çevresinde görülüyor olsa bile burun, göz ve yüzün çeşitli yerlerinde de çıkabilen uçuk. Sadece öpüşme ile değil aynı bardaktan su içildiğinde de bulaşabilir.
Ağız içi yarası var ise, kanadığı takdirde sizin de ağzınızın içinde bir yara var ise kan yolu ile bulaşabilen birçok hastalık bulaşabilir.
isviçreli bilim insanlarının yaptığı araştırmalara göre vücudlardaki tükürük oranını dengelemenin en ekili yoluymuş.
Hastalığı bilmem ama bugün bir sürü akrabanın içinde tıp fakültesi hocası olan eniştemin öpüşmekten tutun öhömm durumlarına kadar bakterilerin transfer olduğu ve bu bakteriler yoluyla eşlerin birbirine benzediğini ziyadesiyle anlattı. Yok grip bulaşırmış öpüşünce yok aldatan eşin vücudundaki bakteri ile aldatmayan eşinin vücudundaki bakteri arasında fark varmış bilmem ne. Bir de anladın sen onu, mecruh'un mümkün değil tabii şimdi gibi cümleler kurdu. Yerin dibine geçtim vicdansızım.

Neyse arkadaşlar. Neydi, tıpta ayıp yoktu.
Her ne kadar genital bölgeye ait bir virüs olsa da hpv ağız içi dokuda da olabilir, ve buluşabilir.

2 tarafında da ağzında kanama, diş eti kanaması varsa hiv, hcv bulaşabilir.

Hcv ve hiv kübalı yerde virüsler olduğu için, hpv ise kadın genital bölgesinde serviks kanseri yaptığı için. Serviks kanseri ile hpv %95 eştir. Fakat her hpv değil, 40-50 tipi var. Hpv erkek için önemsizdir, fakat evlenince eşinizi erken görmerseniz. Vs vs.
(bkz: herpes simplex tip 1)
aşktır. her ne kadar aptalca aşk ve sevgi karşıtı düşüncelerle kendimi avutmaya çalışsam da her sarhoşluğumda gerçek düşüncelerim açığa çıkar. birini öpünce onu mutlu etmenin verdiği mutluluğu hiç bırakmayın.
Kuşkusu bile yeter, öpüşmeyin arkadaşlar aman diyim.
Hastalık degil de uçuk,
Yok kanser amk.
(bkz: idrak yolları enfeksiyonu)
ibnelik.
Ben hiç öpüşmedim ki,öpüşmek isteyen kızlar yazsın .
Şanslıyım ki bana hiç bulaşmayacak hastalıklardır.

---spoiler---
şanslıyım ki...
---spoiler---

yersen.
aşk. ben öpüşünce öyle oluyorum.
Dil pası yani yutkunamamak.