bugün

bugun oynanan fenerbahçe- kasımpaşa macı sonrası lig tv ye verdiği ropörtajda

fenerbahçeli oyuncuların kendisine ve yedek kulübesine yönelik çok ağır küfür ettiğinden yakınan şota,

tarafsız ! kuruluş lig tv nin tarafsız ! muahbirinin, şota nın söylediklerini adeta duymamış gibi davranması üzerine

verilen ayardır.

özet : lig tv tarafsız değildir.

https://www.youtube.com/w...mbedded&v=NdKRR3BfJzo

linki silmişler puahahhaa. çok komiksiniz lan .. şökö yopmodok.
şota : ne yani bize edilen küfürlerle ilgili soru sormayacak mısın dedikten sonraki yüz hali aslında her seyi özetlemektedir.
resmen mal etmiştir. helal olsun soru sormayan spikerde yetkimiz yok demez mi hay senin yetkini yiyim yalancı para gözler sizi.
şota'nın verdiği bir çok sağlam ayarın yanında yerini almıştır.

bu adam galatasaray'ı da çalıştırsın lan. adamsın şota adam.
şoTanın adam gibi adam olduğunun kanıtıdır.
yerinde sağlam bir ayardır. fakat röportaj yaptığı kişi loran gibi fanatik bir fenerbahçeli olduğundan ondan öyle bir soru beklenmemelidir. Şimdi asıl merak edilen lig tv nin vay bee adlı programında şota kontraları adında verdiği videolara bu röportajı da ekleyip eklemeyeceğidir.
lig tv nin internet sitesinde video ayar kısmı kesilerek yayınlanmış. vay bee de şota nın kontraları diye dönüp dönüp yayınlıyordunuz. kontranın allahı yapılmış yayınlamıyorsunuz. oldu mu hiç?
kendine küfür edeni görmeyen adamın verdiği ayar he he öyledir.
ligtv'de kesilerek yayınlanan ayardır. geçen hafta sansar bas bas bağırıyordu biz tarafsızız her şeyi yayınlıyoruz allah var yukarda allah diye. ne diyelim ki bu duruma? allah allah?
şota arveladze'nin sezon bitmeden kovulacağının göstergesidir.
delikanlı ayarı olmuştur..
türkiye'deki futbolla az biraz haşır neşir herkes gibi tribünlerden sövgü duymaya alışık olan şota arveladze'nin maç boyunca fenerbahçeli futbolculardan duyduğu sövgüleri anlatması ve lig tv muhabirinin sanki ortada bir şey yokmuş gibi söyleşiyi sürdürmesi üzerine gerçekleşen ayardır.
her şeyi özetlemiştir.
şotanın, güntekin kadar kelime hazinesi olma ihtimalinde, boyutları merak edilen ayar.

az bile giydirmiş, dönüp gitseymiş hemen ardından, kapağıda güzel olurmuş.
şota nın verdiği muazzam ayardır.

çıkarıp , loran ın ağzına soksa ancak bu kadar aşağılardı.
efendice bir ayardır.

helal olsun sana.
adamın dibi tabrinin üzerinde yer bulduğu insanın verdiği ayardır.
Son yıllarda futbol diye bize izletilen şeyin özeti. Birileri bir şeyler yapıyor ama biz sormuyoruz, geçiştiriyoruz. Lig tv muhabirini de tff'ye benzettim ben.
sadece '' helal olsun '' denilir , ayıp be ayıp bu nasıl tarafsızlık (!) ilkesine uygun yayıncılık ?

dip not : benim söylediğimizin ilgili yok da sorun yok , geçti o benim söylediğim geçti hiç sormıcaksınız dimi ? küfür normal bir şey güzel bir şey dimi ? sormuyorsunuz onunla ilgili hiç bir şey ?

dip not 2 : gel galatasarayı da çalıştır bi 5 seneye şota başkan.
ayarın kralıdır, helal olsun sana şota, aykut tırnağın kadar adam olsa fener şampiyon olurdu veya istifasından dönmezdi.
suç spikerde değil ama, şimdi spiker böyle bir soru sorarsa işinden olabilir. suç ligtv yönetimindedir.
lig tv muhabiri "cok ayip ediyorlar. amlarina koyayim onlarin" demeliydi. demedigi icin ayari yemistir.
helal olsun şota. verdiği ayarlara bir yenisini eklemiştir. en ağırı da budur.
keşke nasıl olsa önemsemiyosunuz diye canlı yayında ben bu lig tvnin ta amına koyayım deseymiş. zaten demiş kadar olmuş. ben o spikerin yerinde olsam daha röportaj yapmaya cesaret edemem... helal olsun şota. kimsenin cesaret edipte veremediği cevabı sen vermişsin.
ayarı verenin aykut kocaman olması halinde:

aykut: adam küfretti diyorum şimdi siz galatasarayı kayırıyorsunuz, lig tv i elinde oynatıyor bunlar, ben istifa ediyorum.