bugün

samimi ve nazikçe verilmiş helal olsun ayarıdır.

işinize gelince milletin en özeline kadar araştırıp haber yapıyorsunuz ama "haberciyiz, gazeteciyiz işimiz bu" nidalarıyla. suç sizde değil size para kazandıran müşterilerinizde.
fenerbahçe uşağı medyadan daha başka ne beklenir, akıllı olun kardeşim akıllı, muhtemelen aziz başkan muslukları kapattı siz daha kimin borusunu öttürüyorsunuz dememe neden olan ve yerden göğe kadar alkışladığım ayardır.
lig tv fener tv nin diğer adıdır.
şota' nın, kendisine ödül getirmesi beklenen ayarıdır.
istanbul takımlarının tetikçisi, yardakçısı ve yalakası lig tv ye verilmiş 10 numara ayardır.
ayarı verenin aykut kocaman olması halinde:

aykut: adam küfretti diyorum şimdi siz galatasarayı kayırıyorsunuz, lig tv i elinde oynatıyor bunlar, ben istifa ediyorum.
keşke nasıl olsa önemsemiyosunuz diye canlı yayında ben bu lig tvnin ta amına koyayım deseymiş. zaten demiş kadar olmuş. ben o spikerin yerinde olsam daha röportaj yapmaya cesaret edemem... helal olsun şota. kimsenin cesaret edipte veremediği cevabı sen vermişsin.
helal olsun şota. verdiği ayarlara bir yenisini eklemiştir. en ağırı da budur.
lig tv muhabiri "cok ayip ediyorlar. amlarina koyayim onlarin" demeliydi. demedigi icin ayari yemistir.
suç spikerde değil ama, şimdi spiker böyle bir soru sorarsa işinden olabilir. suç ligtv yönetimindedir.
ayarın kralıdır, helal olsun sana şota, aykut tırnağın kadar adam olsa fener şampiyon olurdu veya istifasından dönmezdi.
sadece '' helal olsun '' denilir , ayıp be ayıp bu nasıl tarafsızlık (!) ilkesine uygun yayıncılık ?

dip not : benim söylediğimizin ilgili yok da sorun yok , geçti o benim söylediğim geçti hiç sormıcaksınız dimi ? küfür normal bir şey güzel bir şey dimi ? sormuyorsunuz onunla ilgili hiç bir şey ?

dip not 2 : gel galatasarayı da çalıştır bi 5 seneye şota başkan.
Son yıllarda futbol diye bize izletilen şeyin özeti. Birileri bir şeyler yapıyor ama biz sormuyoruz, geçiştiriyoruz. Lig tv muhabirini de tff'ye benzettim ben.
adamın dibi tabrinin üzerinde yer bulduğu insanın verdiği ayardır.
efendice bir ayardır.

helal olsun sana.
şota nın verdiği muazzam ayardır.

çıkarıp , loran ın ağzına soksa ancak bu kadar aşağılardı.
şotanın, güntekin kadar kelime hazinesi olma ihtimalinde, boyutları merak edilen ayar.

az bile giydirmiş, dönüp gitseymiş hemen ardından, kapağıda güzel olurmuş.
her şeyi özetlemiştir.
türkiye'deki futbolla az biraz haşır neşir herkes gibi tribünlerden sövgü duymaya alışık olan şota arveladze'nin maç boyunca fenerbahçeli futbolculardan duyduğu sövgüleri anlatması ve lig tv muhabirinin sanki ortada bir şey yokmuş gibi söyleşiyi sürdürmesi üzerine gerçekleşen ayardır.
delikanlı ayarı olmuştur..
şota arveladze'nin sezon bitmeden kovulacağının göstergesidir.
ligtv'de kesilerek yayınlanan ayardır. geçen hafta sansar bas bas bağırıyordu biz tarafsızız her şeyi yayınlıyoruz allah var yukarda allah diye. ne diyelim ki bu duruma? allah allah?
kendine küfür edeni görmeyen adamın verdiği ayar he he öyledir.
lig tv nin internet sitesinde video ayar kısmı kesilerek yayınlanmış. vay bee de şota nın kontraları diye dönüp dönüp yayınlıyordunuz. kontranın allahı yapılmış yayınlamıyorsunuz. oldu mu hiç?
yerinde sağlam bir ayardır. fakat röportaj yaptığı kişi loran gibi fanatik bir fenerbahçeli olduğundan ondan öyle bir soru beklenmemelidir. Şimdi asıl merak edilen lig tv nin vay bee adlı programında şota kontraları adında verdiği videolara bu röportajı da ekleyip eklemeyeceğidir.