bugün

rte ye işlemesi gereken istektir.
yalnız değilsin.
tayyibi her gördüğüm de her duyduğum da her aklıma geldiğin de bünyede uyanan istektir.
taksimi ezmek isteyen kitleyi görünce gelen istektir.

çok garip.
bir dönem daha akp nin tek başına iktidar olması durumunda istemekle kalmayaıp gideceğimdir.
Recep ismini bile duymam bu güdüyü dürtüyor. Köye mi yerleşsek hacı ya?
inadına gidilmemelidir. sen sahip çıkmazsan bu ülke şeyhler dervişler ve müritler ülkesi haline gelecektir.
son zamanlarda gelen istektir. ancak ben gidersem sen gidersem kim sahip çıkacak güzel ülkeme.
10 yıldır artarak hissedilen istektir .
son zamanlarda bünyemde tavan yapan istektir.
sacmalayin lan dedigim istektir. birakan onlar gitsin a.q. hafta sonu hep beraber meydanlara!!!
gün itibariyle olanlar ve olanlara karşı verilen vicdansız tepkilerden mütevellit bende uyanan istek. henüz ilk sınıfını okuduğum lise olmasa ve imkanım daha iyi olsaydı; hiç beklemezdim. imkanı olup yapabilecek olanlar yapmalı bence. çünkü burada yaşanılası hiçbir şey yok. belki sırf bunun için üniversite bile okumam. liseyi bitir bitmez giderim bu topraklardan. bizler şanssız olanlarız, buna eminim.
kesinlikle buğun en çok yapmak istediğim şey kıbrısa gitcem yavru mavru vatan hiç değilse vicdanlı insanlar ile birlikte yaşarım sorunsuz.
(bkz: tatava yapma siktir git)

bir muhalif isteğidir.
gerekirse zambiyalı bi kadınla bile evlenerek yapmak istediğim eylem. o denli tak etti artık cehalet kanıma.
herşeyin üstüne birde doların bu dudak uçuklatan yükselişi üzerine yapılmak istenendir.
Ara ara gelen dürtü. Gönül ister ki Japonya ya gideyim ama galiba anca Gürcistan'a gidebilirim.
geride kalan insanları en derin dertlere gark eden istek biçimidir.

https://karikaturistan.fi...ozgur.jpg?w=547&h=547
Hayatımda hıcbırşeyi bu kadar çok istemedım, gitmek istıyorum maddi manevi kayıptayım her gecen gün burda.
Her geçen gün artar.
zaten eğitimli az çok parası olan kafası çalışan türklerin eskiden beri yaptığı iş yurtdışına kapağı atmak..bu memleket adam olmamaya yemin etmiş çünkü.
alamanyada sizi everecek yakinlariniz yoksa, kalifiye olmalisiniz... eskisi gibi kolay olmayan eylemdir. 6 aylik dil kursu sonrasinda kacak yasamak da tercihler arasinda olabilir...
sabah gözümü açtığım andan, akşam kapattığım ana, ve ikisinin arasında geçen rüyalara bile ana tema haline gelmiş arzu. birazcık daha para biriktireyim, okul da bitsin siktir olup gidiyorum lan. hayatım boyunca dişimle tırnağımla çalıştım, bir sürü şey başardım, bunu da başaracağım.
son zamanlarda ağır basan istek. bu ülkede işinde iyi yada dürüstsen işin zor.
Yaşlı ama zengin bi yabancıyla evlenebilsek çok kolay yerine getirilebilecek istek.*