bugün

denizlispordan besiktasa gelmiş, dun bardagı tasıran penaltı pozisyonu sonrası taraftarların kendisini protesto etmesi uzerine "besiktas benim için bitmiştir" acıklamasını yapmıs futbolcu.
besiktas galatasarayın elinden kapmıstı bunu yanılmıyorsam, iyi de yapmıs.
beşiktaş taraftarının ayıp ettiği futbolcudur. sanki o penaltı olmasa beşiktaş şampiyon olacak...

(bkz: futbolcu kaybetmektense maç kaybetmeyi tercih ederim)
(bkz: burası beşiktaş alayına gider)
futbolcu demeye dilimin varmadığı kişidir. gönderileceğini anlayınca tribünlere oynayan* ama zeki beşiktaş taraftarının yemediği, anderlecht'e göz kırptığını açıklayan stoper bozmasıdır. o gimese zaten biz kovacaktık. yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkür eder, bir daha böyle gereksiz futbolcuların alınmamasını temenni ederiz.
her zaman sahanın en kötü futbolcusu olmaya mahkum birisidir. becerebildiği yegane şeyler; doksan dakika boyunca üstünü ve saçını kirletmeden ve bozmadan kalabilmesi, gol sonrası sevinçlere herkesten aşırı tepki verebilmesi, maç sonrası demeçlerde alayına gider gibisinden konuşabilmesidir. lakin bu yeteneklerini görebilen bir teknik heyete veya yöneticiye rastlanmamıştır, o hep jokerdir nedense, tayfur havutçu dan kurtulmamızın diyetidir.*
"beşiktaş bu kafayla, bu taraftar zihniyetiyle bi 10 sene daha şampiyon olamaz" diyen beşiktaşlı(!) futbolcu.
surekli sacıyla basıyla oynardı, sanki yeni bir ilhan mansız olmak ister gibiydi.bar fedailerine benzetirdim hep nedense.
beşiktaş çağdaştan çağdaş ta beşiktaştan kurtuldu. ikisi de mutlu mesut görünüyo şimdilik. çağdaş abuk subuk hareketler yapmasaydı yine gönderilecekti,kötü ayrılmayı kendisi seçmiş anlaşılan. beşiktaşlı olmamama rağmen beşiktaş çok daha iyi oyuncuları haketmektedir ve çağdaş gibi hem tribünün, hem yönetimin tepkisini çeken, huzuru bozan oyuncuların* beşiktaş gibi bir takımda yeri olmadığı düşüncesindeyim. anderlecht'e transfer olayının ise tamamen blöf olduğu düşüncesindeyim, saçma bir harekettir çağdaş adına. şimdi kadro dışı bırakılacak, ama abuk subuk konuşmasaydı en azından sezon sonuna kadar takımda forma şansı bulurdu.
geldiği günden berri hiç bir aşama kaydedemeyen, bir türlü beşiktaş formasının gururunu, şahsiyetini sahaya yansıtamayan gereksiz bir futbolcudur.
futbol kapasitesi olmadigindan bir an once futbolu bırakıp, mankenlige adım atmasını onerdigim Beşiktaşlı futbolcu.
beşiktaş-malatyaspor maçı sonrası verdiği demeç sebebiyle beşiktaş yönetimi tarafından 100.000ytl para cezasına çarptırılmış, ümraniye tesislerine girişi yasaklanmış ve kadro dışı bırakılan zavallıdır. beşiktaş başkanı yıldırım demirören, "onun ismini bile duymak istemiyorum, o böyle konuşacak gücü kimden alıyor" diyerek tepkisini dile getirmiş ve dün yapılan özür açıklamasını da kabul etmediklerini belirtmiştir. aziz beşiktaş taraftarı da inönü stadı nda bir daha asla bu futbolcuyu görmek istemediğini, aksi takdirde maçlara boykot uygulayacağını deklare etmiştir.*
üç metre öteye bile doğru pas atamadığı gün gibi açık olmasına rağmen ben avrupada oynayacağım diyerek insanları ağzıyla değil de başka uzuvlarıyla gülmeye teşvik eden futbolcu.
fuzuli insan, negatif beyin, futbol mağduru, çapsız bir kişiliktir. Beşiktaştan uzaklaştırılması isabet olmuştur. yavaş yavaş onun gibilerin bu takımdan gönderilmesi en önemli vazifedir.
"doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar" sözünü hatırlattı bu adam bana. söylediği şeylerin bence tamamı gerçekleri yansıtıyor. kovulunca beşiktaş şampiyon mu olacak seneye??
asıl mevkiisi olmamasına ragmen tigana geldiginden beri 4 stoperli savunma modelinin kurbanlarından biri olarak genellikle sol bek olmak üzere zaman zaman sağda da oynamya calısan bjk ile isi tamamen bitmis ve yaptıgı spn acıklamalardan sonra artık kendisine tahsis edilen antrenörle tek basına calısan futbolcu
inanarak oynamayan parayı gorunce klubunu satan kisiliksiz futbolcu.
hatırladıkça sinirlerimi altüst eden* futbol fakiri. kendine göre vaziyet değerlendirmesi yapsada bazı şeyleri gözden kaçırmıştır; asıl beşiktaş şampiyon olamaz, senin gibileri bu takımda oynadıkça.*
beşiktaş taraftarının tepkisinin, sadece penaltı pozisyonuyla alakalı olduğunu sanarak büyük yanılgıya düşmüş kişiliktir. çünkü aynı maçta hatalı gol yiyen oscar cordoba nın, ve inönü stadı ndaki bir önceki maçta kendi kalesine gol atan* ibrahim toraman ın neden yuhlanmadığını anlayamayacak kadar acizdir kendisi.
(bkz: idrak yollari enfeksiyonu)
altayda oynarken bir bursaspor macında top toplayıcı cocuga tokat attıgı ıcın hakem tarafından oyundan atılmıstı
beşiktaşta faul yapmaktan ve kabadayılık yapmaktan top oynamaya fırsat bulamamış oyuncudur.yavaşlığı savunmanın arkasına atılan her pasta tehlike yaratmıştır.uzun boyuna rağmen hava toplarının da yarısını rakibe vurdurur.gitmesi çok büyük kayıptır.
trabzonsporla anlastıgı soylenen futbolcu
bir sonraki durağının samsun ladikspor olması gereken futbolcu**.
trabzonspor forması altında ilk resmi golünü atmış futbolcu.
25 nisan 2007 erciyesspor trabzonspor maçı nda 4. penaltı için ismi yazılan ancak korkup penaltı atmaktan kaçan defans oyuncusu. maç içerisinde ise her frikikte topun başındakilere 'bırakın vurucam' diyerek kendine yer bulmaya çalışan cesaretsiz futbolcu. penaltıyı atan ve kaçıran ömer rıza benim ve bizim takımımız için daha değerlidir yorumunuda yapmadan geçemeyeceğim.
yıllık 1 milyon 600 bin ytl alıpta bu sezon ligde forma giyemeyen türkiye nin tek stoperidir. tebriklerimi hem ts yönetimine hemde kendisine gönderiyorum.