entry'ler (54)

favori rock grubu nirvana olan 16 yaşındaki kızlar

favori one direction olan kızlardan daha iyi bir durumdadırlar.

jotunheim

TYR 'in Nine Words Of Loreisimli harika parçasında da bahsedilir.

bursaspor

Başına kimi getirirsen getir, adam olamayacak cacık takım.

kuran okumadan müslüman olmuş efsane nesil

islamın hiç bir vecibesini yerine getirmediği halde kraldan çok kralcı düzen insanı müslümanlar ile aynı kafiledendirler, AK gençlik içinde fazlasıyla görünürler.

gitar tellerinin paslanması toksitlenmesi

Uzun süre dokunulmayan gitar tellerinde oluşan durumdur.

o işi yaparken sürekli besmele çeken kız sevgili

Ciddi bişi yazayım diye düşündüm de başaramadım. Kafamda canlandırdım, şu olay başıma gelse kahkaha atarak uzaklaşırım oradan.

kürtlerin bursa yı istila edememesi

Faşistlerin Kürtlere karşı kurtarmak istedikleri (!) toprak parçasının anlayışının ne kadar da daraldığını gösteren ifadedir.

helikopter gibi çalışan çamaşır makinesi

Eskimiş olan beyaz eşyadır. Günümüzde beyaz eşya artık pek de pahalı değildir. yenisinin alınma zamanı gelmiş demektir.

metroda kitap okuyan özenti yavşak

etrafta dikkati dağıtabilecek o kadar çok ayrıntı; ayaklara basan öküz, surata kafaya omuza çanta yaslayan öküz kız, bir çok iğrenç koku varken dikkatini kitabın sayfalarına verbiliyorsa eğer taktir edilecek kişidir.

cemaatçilerin ülkeye faydaları

islam'ın nasıl da ticarete, intikam hırsına, Emperyallere uşaklığın gizlenmesi için perde gibi kullanıldığını bize gösterdiler.

insanı ders çalışmaya itecek en dokunaklı söz

"Ben ve annen canımızı dişimize takıyoruz dişimizden tırnağımızdan arttırıyoruz sen oku diye, halimize bak, ne kadar kötü şartlarda çalıştığımıza, oturduğumuz eve bak, sen de böyle yaşamak istemiyorsan yarınını düşünerek, sürekli borç içinde olmak istemiyorsan tembellik etme beni ve anneni üzme ve derslerine çalış zaten senden başka istediğimiz hiç bir şey yok." işte böyle bir kısa konuşma yüreği parçalar, kalpleri dağlar ve sıkılarak da olsa derslerine çalışırsın.

yıldırım demirören

Başında olduğu her kurumun için eden kişidir.

kadın memesi görmemiş insan

Hayat bu arkadaşlar için çok zor geçer, aşırı namusçu, ama her fırsatta sapıklıktan da geri durmayacak potansiyele sahip kişilerdir.

rıdvan dilmen

Bu kadar peşin hükümlü konuşmasa, objektif olacağına tam anlamıyla inanacağım eski fenerbahçeli futbolcu ve yorumcudur

11 ağustos 2013 galatasaray fenerbahçe maçı

Ortamı gerecek taraftar grupları olmadığında gerilecek futbolcunun da olmadığının görüldüğü maçtır. bir Galatasaraylı olarak zaten sonucu biliyordum, lakin maçtan öte istendiğinde gereksiz gerginlikler tribünlere oynama hareketleri olmadığında maç ne de güzel geçebiliyor ( centilmenlik adına ); ama gergin derbilere öyle alışmışız ki dün biraz sıkıldım desem yalan olmaz alışkın değilim ne yapayım.

semboller ve işaretler

Arkadaşlar Kathryn Wilkinsonın yazdığı kitaptır. Kadim Hiyerogliflerden zamane logolarına, 2000'den fazla işaret ve simgenin anlam ve kökenlerini anlatan bir kitaptır fakat yeni bir baskısı yok. Bulamıyorum, elinde fazla olan yada fotokopisini benimle paylaşmak isteyen olursa yardımlarını bekliyorum.

sözcü gazetesini toplu taşıma araçlarında bırakmak

Fikrini yaymak istemenin farklı bir yoludur. Ama bizim ülkemizde genelde bedava olan şeyler daha çok rabet görür. Musluğu açan sponsor. Bedava dağıtılan gazete, Ramazan ve seçim öncesi dağıtılan yardımlar, deymeyin halkımızın keyfine.

adnan oktar

Lütfen bana da istihdam sağlasın, ama o kadınlar ile iletişim halinde olmak istemiyorum, zira android olduklarından şüpheliyim. Korkutuyorlar insanı.

sevgilisine aşkım beni bırakma diye ağlayan erkek

Maçı zaten kaybetmiş olan erkektir.

bir kürt olarak gurur duymak

Milliyetten gurur duymaktan ziyade, Kökeni ne olursa olsun insanların, kökeninden ötürü dışlanmasına, ötekileştirilmesine, zulüm görmesine karşı koymaktan insan olmaktan ötürü gurur duymak gerekir