bugün

Sigara, küfür, ağız kokusu. Net.
nefes almaması
70 beden sütyen
39 numaradan büyük ayak
Ha bi de kısa boy.
trip, değişken ruh hali ve en önemlisi aynı hatayı ilk kez yapıyormuş gibi davranmaları.
Arabesk rap yapan kızlar , Arabesk rap dinleyen kızlar , Küfreden kızlar
Saygısızlık, şımarıklık, ben safım ayakları, ben bi şşey yapmadımcılık, sürekli huysuzluk, nasıl konuşacağını bilmemezlik, aşırı samimiyet ayakları.
Yalancılık, kıskançlık ve bakımsızlıktır.
Nefes almaması, soğuk olması. Üçüncüyü bulamadım.
iftira iftira iftira. kadınlar köşeye sıkıştı mı erkeklerden daha tehlikeli olurlar kendini aklamak için cok daha fazla cirkeflesirler.
konuşma tarzı, müzik zevki,pis kokması ve osurması.
am,göt,meme olmadığı kesindir.
kaşarlık, gösteriş budalası olmak, justin bieber dinlemek.

edit: akp yandaşı olmayı unutmuşum. hele de koyu akp yandaşıysa uzak durunuz.
Sadakatsizlik, Sigara bağımlılığı, yersiz alkol tüketimi. (her şeyin, bir yeri ve zamanı vardır. )
1)tikky olmaya çalışmaları.

2)popi olmak için bütün erkeklerle kanka olmaya çalışmaları.

3)küfürlü konuşup havalı olduklarını sanmaları.
1) Yapmacık davranması.

2) içten pazarlıklı olması.

3) Genel kültür namına hiçbir şey barındırmaması.

Yazdıklarım sadece kızlar için değil.
Aklı havada, boş beleş yaşaması ve ergen kafalı olması.
Sigara ve küfür üçüncüsü henüz yok.
kapris, kufur, sigara.
ulan bizden çok küfür ediyorlar şaşırıyor insan. birde sigara içiyor hepsi marifet sanıyorlar ve hepsi içiyor. gülünce sigaradan sararmış dişler.
Sigara, bıyık, trip.
anket tüm hızıyla sürerken çoğunluğun görüşü küfür ve sigara şeklinde. şu ana kadar girilen 24 entryden 5 küfür ve 6 sigara sebebi gösterilmiş. sevgiler.
evet sevgili canlarım, bir ergen başlığıyla daha beraberiz. bu sıfatını siktiğimin egosu tavan yapmış ergenler yine türk kızlarını aşağılamakta, kendilerini bir bok sanmakta.

tanım: am, göt ve meme.
Bıyık lan. Ayrıca sigara kıza cok yakışır. O dediğiniz kızlar içmesini bilmiyorlardır.
Kızlar okuyunda adam olun biraz lan.
Dünya' yı ben yarattım tripleri - erkeklerin sadece dış görünüşe önem verdiğini sanıp kültürsüz olmaları ve gereksiz küfür edip kendini beğendirme çabası.