1. 1.
  bunların en büyük özelliği tek başlarına bir anlam ifade etmemeleridir. o kadar pısırık ve korkaklardır ki yanlarında arkadaşları olmasa, tek bir cümle dahi kuramazlar. yanlarına yandaşlarını alıp, iplerini koparıp sokaklarda boy gösterirler ve önlerine çıkan, yanında erkek arkadaşı olmayan hatunlara, ilkokul zeka seviyesinde laf atarlar.
  8 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  bunların bazıları üniversite öğrencisi bile olabilir..amaçlarının ne olduğu belirsizdir çünkü laf atarak en düşük seviyeye inmişlerdir, bu şekilde kızlarla tanışmaları zaten imkansızdır..
  3 ... plug in baby
 3. 3.
  (#476626)
  2 ... blacksoul
 4. 4.
  belkı de adres sormak ıcın laf atmıstır.onyargılı olmamak gerekır.mesela ben bır yerde bı adres soracagım zaman bı kıza sormayı daha guvenlı bulurum.neden bılmem ama kızlar daha guvenılır gıbı gelıyor bu konuda bana.
  1 -1 ... jakuzi
 5. 5.
  özellikle abazan potansiyelinin yüksek olduğu fakültelerde okuyan, eline anasının elinden gayrı hatun eli değmemiş kavruk tenli anadolu delikanlılarının marifeti.
  4 -1 ... ozz le grand
 6. 6.
  aynı şey kendi kız kardeşlerine yapılsa cinayet işleyecek olan hödüklerin,yapılmasını erkeklik olarak gördükleri mağara adamı kılıklı gruplarıdır.
  4 ... gothic evil
 7. 7.
  ülkedeki erkek nufüsunu kadınlardan adım adım uzaklaştıran, artık bir kadına gidip "merhaba ateşinizi alabilir miyim?" diye sormaya bile çekinmeye başlamamızın en önde gelen sebebleridir. bu grupları yollardan toplayıp toplayıp er olarak 35 sene askerlik işkencesiyle törpüleyip kurtulmak en akıllıca çözümdür. alternatif olarak da ilköğretimdeki tüm hayat bilgisi dersleri tekrar arkadaşlara verilmelidir. *
  3 ... meo
 8. 8.
  (bkz: erkeklere laf atan kiz gruplari)
  1 ... vincent vega
 9. 9.
  buların şahinin içinde kafayı çıkartarak toplu halde kızlara laf atabilirler . ama bilmezler ki o araba ve o öküzlükten öteye geçemeyen laf atmalarıyla kız tavlayamazlar .
  (bkz: üzülmeyin size kız mı yok)
  (bkz: her topalın bir kör alıcısı vardır)
  2 ... jaymz
 10. 10.
  (bkz: lafta atarım kariyerde yaparım)
  3 -1 ... karga