bugün

entry'ler (149)

yüzde yüz türk olmak

safkan türklere bir çağrım, safkan türkle evlenmeyin, bir melez bulun evlenin.türkiyedeki çük boyu oranını düşürüyorsunuz.

niğdelilerin aşırı milliyetçi olması

sıra arkadaşım niğdeli arap. aynı zamanda eşcinsel ve alevi.

yüzde yüz türk olmak

bir garibanın kendini avutmasıdır. türkiyede 100 de yüz türk yoktur. bu zamanında atılmış bir yalandır. bir aynada tipine bak, sonra orta asya lılara bak sonra konuş çocuk.

orta asya göçmeni yazarlar

aslında hiç olmayandır. zamnında ortaya atılan bir yalanı anadolu halkı yemiştir. osmanlının dağılma zamanında her millet kendi ulus devletini kurup dağılıyorken, kendine jön türkler diyen bir grup anadoluyu ellerinde tutmak için, bir yalan atmış ve tutmuştur. şimdi soruyorum kendine orta asya göçmeni diyenlere, aynada bir kendi tipinize bakın, bi de orta asya lılara bakın, ne kadar da birbirinize benziyorsunuz, yoksa o barzo dediğiniz adamlara mı daha çok benziyorsunuz.

kyk lar ayrıldığı için eylem yapan öğrenciler

sadece kyk lar ayrıldığı için olmayan sebeblermiş, ama kyk ların ayrılması da bir faktör.

ülke bölünecekse üçe bölünsün

federasyon şeklinde olacaksa destek verdiğim önerme.

işletme bölümünü boktan ve kolay zannetmek

devlete atama açısından makine mühendisliği kadar boktan değildir.

anadilde eğitimin ilk talibi cemaat

anadilde eğitim hakkının özel okullar bazında verilmesinden sonra, bu işe ilk soyunanın gülen cemaati olmasıdır. şırnakta gülen cemaatine yakın bir okul, kürtçe eğitim için başvuru yapmıştır. takdir edilesidir.

klozetin artık soğuk gelmesi

(bkz: montla sıç)

akif hamzaçebi nin sayın öcalan demesi

milyonlarca insanın lider kabul ettiği birine sayın demiştir. aynı kişi 10 milyonlarca kişi tarafından da katil olarak görülür. acayip duyguların doruk noktasıdır öcalan.

gece yağmurda ellerini ceplerine sokup yürümek

üst versiyonu grip olmaktır.

bu ülkede dilin türkçe olması zoruna gidenler

bunun bir üst versiyonuda bulgaristanda zorunlu eğitimin bulgarca, almanyada da almanca olması zoruna gidenlerdir. türklerin hakkı yabancı devletlerde olunca zırlıyorsun da kürtler senin ülkende hak arayınca mı zoruna gidiyor.

türk dizilerini tercih etmeme nedenleri

sürekli bir dram ve sinir bozucu gerilim üzerine kurgulanmaları.

kürtlerin elektrik faturası ödediği gün

geçen gündür. 150 milyon fatura ödedim.

kyk lar ayrıldığı için eylem yapan öğrenciler

bugün özmirde kız- erkek binaları bir birinden ayrıldığı için eylem yapan öğrencilerdir. hadi erkek olsalar anlarsın, ama bunu kızlar yapınca insan pes artık diyor. bu kadar kaşarlık olmaz.

biri şunu tayyibe okutsun

haykırarak gülmeme neden olmuş komikli yazı.

boko haram

bugün bir üniversiteye saldırı düzenleyerek 50 kişinin ölümüne neden olan bok-o haram örgüt.

eğer bir tanrı varsa

" seni çarpsın it oğlu it " denilesi söz öbeği.

hadi amk alacaksan al artık lan it diyen tezgahtar

bütün ayakkabıları indirip, almadan çıkan müşteriye söylüyorsa haktır.

erkeklerin hoşlanma belirtileri

bir tarafını kaşımaktır.