bugün

özellikle kişisel bakımdan bir haber olan davaların son kullanma tarihi geçmiş teneke peyniri gibi kokması durumudur. hele de eve misafirliğe gelmişse yandınız burun yolları beyaz bayrağı çeker. leş herif al yeni aldığım ayakkabı spreyimi al dersiniz.
bir de çorabı delikse felaket üstüne felakettir.
sanırım o adam benim. malesef ayağımda askerlikten kalma mantar oluşumu var. bu da gittiğim yerlerde ayakkabımı çıkarınca çernobil etkisi yapıyor.
Siz nasıl insanlarla arkadaşlık kuruyorsunuz, kimleri evinize alıyorsunuz amk?
Gaydir, ibinedir.
Ayağı kokan misafir dahil evdeki herkesin farkında olduğu ancak kimsenin sesini çıkaramadığı kötü bir hadisedir.
"Yatsı da yaklaştı, haydi bir abdest alalım!" bahanesiyle misafiri de rencide etmeden ayaklarını yıkaması sağlanıp kesif kokunun bir süreliğine yok olması sağlanabilir.
Ter bezleriyle alakalı bir durum, terlik vererek geçiştirilir.
He yaz günü bot giyen bir sığırı misafir ediyorsanız da hata sizde demektir.
Namaz kılmayan adamın ayağı kokar. Müslümamlar günde 5 vakit abdest aldıkları için ayakları asla kokmaz.
utandırmamak gerek, insanlık halidir sonuçta.
Hayır. iş çıkışı olabilir adam mahçup ise uygun bir dille sıfır çorap veririm ya da kendisi gelir ister zaten.
galoş ikram edilir.
yakın arkadaşımsa, yeni bir çift çorap verir, "yıka lan şunları, ölmüşer amk" derim.
yakın arkadaşım değilse, evimde ne işi var lan! siktirsin gitsin....
Eğer samimi isem kenara çeker güzel bi dille ayağını yıkamasını söylerim temiz çorap veririm yoksa ayak kokusu çekilecek kahır değil.
öff mecburen herkesin salağa yatması ile gidene kadar devam eden sancılı süreç.

birde bunun ful artı ful ter leşi kokanı var.
Hemen tepside prezervatif ikram edilir.
Sabredilir ve nefes tutma egzersizleri yapılır.
fakirlik, hastalık, miskinlik üzerinden oluşan nahoş durum.
bu yüzden babam eve gelenlerin ayakkabılarını çıkarttırmaz mahçup olunmasın diye.
tanıdıklarımız, arabası olanlar çıkartmaz; tanımadıklarımız galoş giyerler, harş harş.
hele de görücüyse üçün birini alacak olan kokarcadır.
1 hafta boyunca evden çıkmayan o kokudan sonra bir daha evime misafir çağırırken 5 defa düşüneceğim.
nefesimi tutmaktan, oksijensiz kaldım. bak yine hatırladım. abv mk çocu