bugün

Gerdan.
Kıza arkadan bakılıyorsa popo ve saçlar, önden bakılıyorsa yüz ve göğüsler.
kıyafete göre değişir.
yüz ifadesi- karizma.
saç, göz, ayakkabı.
ilk ama son olmayan yerdir.
önden ise saç ve göğüs, arkadan iste kalça ve saç. yani saç önemli hanım gızım.
Millet yazmis goz, el, sac, yuz vs. sacmalamayin lan ben hanginizi gorsem bi kadinin arkasindan bakiyosunuz.
gözdür. z ile.
eline , beline , diline. swh
Saçlarının arasına gizlenmiş kafasındaki ben. Öyle ki görür görmez direkt dizime yatırıp saçını başını kurcalıyorum.
dişler, eller ve burun. bu üçü güzelse, vücut ile uyumluysa o kız güzeldir arkadaş.

edit: biri de çıkıp gözler kalbin aynasıdır demiyor ya.
Gözleri
(bkz: t)
saf duygular ile bakan bir erkeğin bakacağı yerler yüzü, gözleri ve elleridir.
dudaklar ve gözlerdir. *
neresi denk gelirse ve müsaitse oraya bakılır. lakin en çok bakmak istenilen yer kalçadır. akabindeyse meme gelir. bunlar önemli tahrik unsurlarıdır.
mesela saç, saç önemli bir tahrik unsuru değildir. başını kapatıp kıçının hatlarını gösterenlerin bunu bildiğinden de eminiz elbet!
nefes alıyor mu diye bakarım alıyorsa sorun yok ha eğer nefes almıyorsa ölüm saatine bakarım 6 saati geçmemişse veririm sopayı. Fetvalara inancım sonsuz alimlerin fetvalarını inkar etmek şirk koşmaktır iman edenler için.
(bkz: veda seksi)
ilk baktığım yer hep değişiyor. (bkz: swh) ama en çok etkileyen gözleri olur genelde.
bacakları ve göğüsleri.
neresi güzelse orası.

bazılarının gözleri
bazılarının poposu
bazılarının heryeri.
yukarıdan aşağıya doğru giden bir güzergah. tabi bazıları için ki biz onlara abazan diyoruz aşağıdan yukarı gider.
saçları ve takılarına.

kızıl saçlı kızlar siz farklısınız.
kapalı kızların kıyafet uyumuna.
ilk baktığı yerde güzel bi şey yoksa başka bir yere bakar.orda da yoksa başka bir yere bakar. orda bulursa hep oraya bakar. bulamazsa telefonu çalar muhtemelen. gider.
popodur. poposu güzel olan kızın her yeri güzeldir, gerisine bakmaya gerek yoktur.
(bkz: iki meme arası)