bugün

Estetik olduğu o kadar belli ki midem bulandı.
Kim?
Aaa poponun suratı varmış.
Kadın güzel ama bence kalçamı büyütücem derken squata fazla abanıp bacaklarını roberto carlosa çevirmiş.
inek gibi aq nolur sik diye yalvarsa dönüp bakmam böyle zevksiz adamlardan daha fazlasını beklemek yanlış olur gerçi.
hiç de güzel değil sadece poposu cok iyi. yüzü berbat. kafasına karton geçir haftalarca sik.
allah affetsin biz de essy'le muhattap oluyoruz bu sözlükte.
Peehhh. Bn bundan guzelim .
Güzel ve alımlı kadındır. instagram adresini takip edecektim ancak götünden başka hiçbir yerini görebildiğim bir fotoğrafla karşılaşmadığım için takip etmedim. Yüzünü göremedim daha nasıl birisi acaba...
Bu ütü yapmaz bence.
ergen başlığı...dünya böyle kadın dolu.
(bkz: Meme yapmış buji)
Sözlük erkeklerinin kafasına sıçayım. Dinine imanına bir sözlük kızı böyle fotograf paylaşsa demediğinizi bırakmazsınız. ilgi o...pusundan tut kimle maaptığına kadar kenar mahalle dedikoducuları gibi dedikodu yaparsınız. Elin kızına da uuuuvvvv.
Şişko patatesler kovalasın topunuzu ikiyüzlü türk erkeği.
isveç’te sıradan bir kadın. Burada spor yapan pek çok kadın var.
yüzü güzel, fiziği güzel. ne yapalım. kader, kısmet, biz de böyleyiz işte, şükür halimize.

yalnız, onun yanındakinden daha iyi bir parça tavladığıma göre, pek tipe bakmıyor bu işler.
anadır, bacıdır, baştır, taçtır.
https://www.instagram.com...nF8Y/?igshid=9tdthk6zirdc

Bu nedir? Aman yarabbi. Kimse kusura bakmasın ama bu kadınsa diğerleri lütfen dünyayı terketsin.