bugün

entry'ler (26)

ben evlenmeyeceğim

şu an daha bir kız tavlayamadım veya koca adayı yok demektir.

evlendikten sonra veda edilenler

herşeyden önemlisi hayallerine veda eder bir erkek çünkü artık hayalleri her ne ise parazit gibi engel olacak biri vardır baş ucunda.

slam dunk

Orta okulda 50 defa kızlar tarafından reddedilen hanamichinin komiklikleri üzerine kurulmuş izlediğim en güzel seridir. Yanlız lisede gerçekten aşık olur Haruko ya ama haruko hem hanamichi nin kıskandığı rukawaya aşık hemde akagi(goril) nin kız kardeşidir. Aslında basketboldan nefret eden sorun çıkartan çok sağlam vücütlu kavgacı bir kişilik olan hanamichi Harukoya olan aşkı yüzünden basketbola başlar. Çabuk öğrenmesi ve çok güçlü olup yükseğe sıçraması ve de inatçı kişiliği sayesinde çabuk öğrenir basketbolu ama sanırım bazı olaylar nedeniyle animesi tam basketbolu öğrenmişken bitirilir. Eğer zoraki olarak bitirilmeseydi eminim Dragon Ball gibi baya bir bölüm giderdi. Ayrıca şunu belirtmem lazım komedi anime filmlerin atasıdır diyebilirim. Hanamichi karekterini dragon ball, Naruto, Bleach teki başrol karekterlerine bakınca çok benzerlikler göreceksiniz. Hatta şunu belirteyim komiklik yönünden daha iyi bir karekter daha izlemedim. Özellikle kendi şarkısını her dinleyişimde gülmüşümdür.Tensai Sakuragi.

ankara ya çılgın proje

Tuz gölünün iki ucundan kanallar açılıp Ankara il sınırları boyunca sürdürülüp birleştirilerek Ankara'yı ada yapmak. En azından ben bunu bekliyordum çılgın olarak.

muz yiyen adamın ölmesi

Diyaliz hastası olan bir insan muz yediği zaman intihar etmiş sayılır. Yüksek potasyum nedeniyle zehirlenir yada kalp krizi geçirir. Gel gelelim nefes borusuna kaçmış olması da değişik bir ölüm şekli olmuş.

çırılçıplak bankaya girip vadaaaa diye bağırmak

ya kredi kartı maximum sa iş bankasına girip her şeyim maximumda mı diycez.

sibeeel

Biyoloji bilenler bilir Y geni kısalıyor. erkek popülasyonu azalıyor. Türkiye olarak diğer ülkelerden baya şanslıyız aslında neredeyse kadın erkek sayımız eşit. Ama bazı ülkelerde gerçekten bu oran çok farklı Moğolistan ve Kazakistan gibi ülkelerde kadın oranı erkeklerinkinden 3-5 kat daha fazla bu yüzden bu ülkelerde kadınların çoğu tarafından istenilen bir şeydir çok eşlilik. Zira 1-1 evliliklerde çoğu kadın bekar kalacak * .Sonuç olarak azıtabilme ihtimalleri var. 100 bilemedin 200 yıl sonra Türkiye içinde bu konular gündeme gelebilir ama şimdilik erken.Zira başta da dedim kadın erkek sayımız neredeyse eşit hatta erkek nüfusu %2-3 gibi fazla. Ama biz yine de günümüzü yaşadığımız için. Fazladan alanlara hakkım haram olsun :D .Ha kadınların oranının yüksek olduğu bir yerde yaşasak sorun olmazdı.

akp reklamlarında bir tek başı açık kadın olmaması

Boşuna açılmış bir topictir. Araştırmadan kafadan sallamış arkadaş.

kanal istanbul

Yapıldı var sayarsak istanbul'un şu andaki Avrupa Yakası Asya'ya mı yok sa Avrupa'ya mı bağlı olacak?
Bana sorulursa Afrika'ya bağlansın 3 kıtanın ortası olur. *

ağlatan kafe

Hangi milletten olursan ol ne dediğini anladığın müzik bu.

bakir erkek vs bakire kadın

ilk defa da olması gereken biçimdir aslında.

sevgilim yok eksikliğini hissetmiyorum

Kızların dırdırından ve kaprislerinden bıkan herkesin düşünce tarzıdır diyebilirim.

en samimiyetsiz hitap şekli

naber cicim?

en çok küfür yiyen meslek

Çağrı merkezlerinde çalışan garipler...

bursaspor un 5 sene üst üste şampiyon olması

Türk futbolunun çöküşünün haberidir. Zira herkes bunu kabul ediyor son yıllarda 4 büyükler çok kötü Anadolu takımları çok iyi olduğundan değil. Eğer olsalardı Avrupa'da güzel çekişmeli maçlar izleme şansı bulurduk.

1 milyar çinli nin aynı anda sevişmesi

Çin 10 yıl boyunca her yıl bu eylemi yapsa 10 sene sonra Dünya nüfusunun yarısı onların olur.

beşiktaş fenerbahçe maçları derbi sayılamaz

Aynı şehrin takımlarının yaptığı lig maçıdır derbi. Bu nedenle Kasımpaşa-ibb spor toto süper lig maçı da derbi maçıdır. Ama Galatasaray-Fenerbahçe Türkiye kupası maçı derbi sayılmaz.

cenazede ölünün dirilmesi

-Aha ölü diriliy.
- Yok bence essahten geberiy.

ismet inönü

Lozan antlaşmasında Atatürk'ün kesin emrine karşılık yine de Musul ve Kerkük'ün Türkiye yönetiminden çıkmasına izin veren ve bu yüzden M.Kemal Atatürk'ün kendisiyle ölene kadar küs olduğu, savaş stratejisi kadar siyaseti iyi olmayan '. Cumhurbaşkanımızdır.

dolmabahçe stadı

Dolmabahçe Sarayı ahırı üzerine kurulmuş ve daha sonra da adı inönü Stadı olarak anılan, Beşiktaş'ın maçlarına ev sahipliği yaptığı Türkiye'nin en iyi manzaralı stadıdır.