bugün

vardır. iyice araştırmadan konuşmak göt olmakla sonuçlanır.

edit: benden önce davranmış.
(#11854324)
chp reklamlarında başı kapalı kadın olmaması ile eş değerdir.
yorum yapmaya bile gerek yoktur.

http://www.dailymotion.com/video/xikz2f_ak-parti-ycraatlar-hava-ulayym-12-haziran-2011-secimi-reklam-filmi_news
yalan ve taşlama kokan önermedir.

saydım lan. tek tek saydım. 3 türbanlı kadın 4 başı açık kadın var. tek tek sayma gereği de duymuyorum anasını satayım.
bu kadar mı uçlarda yaşıyorsunuz siyaseti, takım tutar gibi parti mi tutuyorsunuz?

yaşınıza veriyorum genç kardeşlerim.
gayet normaldir.herkes kendi ideolojisi içinde kavrulmaktadır. akp karşıtı olduğum halde, bu gibi cümlelerin, başlıkların, tamamen populizm yapmak uğruna söylendiğini düşünüyorum. fenerbahçe-galatasaray taraftarlarının tartışması gibi anlamsız bir durum bu.doğru düzgün elle tutulur bir söylemde bulun canımı ye. ama böyle ergen kelamlarıyla yine kaybeden chp olur,ya da tuttuğun taraf neyse o olur. maalesef yine maduru oynayarak akp baş olur. mantıklı gerekçelerle gelin bence..

kötü oylama üzerine dayanamayıp yazılan not : yahu ne zorunuza gidiyor anlamıyorum ki. popülizme devam edin. sağınız solunuz farketmiyor be, nasıl algı nasıl beyin bilemedim.. neyse.
vardır. ancak sanırım muhafazakar kesime hitap eden bir parti olduğundan türbanlı bayanların reklam filmlerinde oynaması konusunda daha bir hassas olmuşlar zira reklamlarda başı açık kadın birse türbanlı kadın sayısı üçtür.
türban meselesi halledildi ondandır.
(bkz: hayaldi gerçek oldu)
Boşuna açılmış bir topictir. Araştırmadan kafadan sallamış arkadaş.