entry'ler (16)

22 erkeğin 1 topun peşinden koşmasını anlamıyorum

Milyonlarca kızın söylediği cümlelerden biridir.

sevgiliyle beraber izlenesi filmler

Aşkla alakalı filmler olmalıdırlar. Ama oğlanı veya kızı kendinize ayarlamayı çalışıyorsanız tavsiye edilen; korku filmleridir.

(bkz: Ask Tesadüfleri Sever)

atatürk e bok atanlara sesleniş

sizin sıfatınıza edeyim kısacası. hangi eksi derecelerdeki beyin söyleyebilir? söyleyemez çünkü eksi derecelerdeki beyin bile olmayan beyinden daha akıllı duruma düşer. bu beyine önemli olan ilk bilgiler 1. sınıfta sokulur ve 1. sınıfta zaten Atatürk az da olsa gayet iyi anlatılmaktadır.

ayrıca

--spoiler--
Bu arada bizzat bu çocukların yanında kendi babalarının partisine küfür edip orospu çocuğu derken de susuyorlar. Neden mi? Onlar da her şeyin farkındalar. Kör bir milletin parasını yemekten memnunlar istersen küfür edin ben mercedesimle memnunum diyorlar. Açık açık kızın yanında küfür ettim ağzını açmadı benim babam bu partinin milletvekili bu parti böyledir şöyledir diye savunmadı. Uyumaya devam edin siz.
rochan
--spoiler--

ve ayrıca

--spoiler--
ulan gerizekalı embesiller. atatürk diktatör sayılabilir evet. halka sormadan bir sürü değişiklik yapmış olabilir evet. ama bu adam hangisini kendisi için yaptı dürzüler? bu adam hepsini siz rahat nefes alın, siz daha iyi yaşayın diye yaptı sümüklü böcekler sizi. kimsenin düşünemediği, düşünse bile cesaret edemediği işleri hep sizin yararınıza yaptı bu adam. kendini padişah ilan edebilecekken seni adam yerine koydu, bu adam.
nearmyass
--spoiler--

seni seviyorum

bazıları için söylenmesi oldukça güçtür. doğru kişiyi bulduğuna inana dek bu iki sözcüğü asla söyleyemezler.

gecenin bir yarısı dışarıdan çığlıklar duymak

berbat derecede ürkütücü bir şeydir. cesaretiniz varsa gidip bakın demeyeceğim, çünkü bu görüşün ardından her şey farklı bir açıya dönüşebilir.

misal adam bir hırsız olabilir ve birisinin evine girip eşyaların çalarken ev sahibi onu görmüş olabilir ve çığlık atmıştır. adam ev sahibinin kendisini ele vereceğini, tabii ki polise gideceğini bildiği için bıçaklamayı tercih etmiştir.
evden çıkarken siz pencereden, kapıdan v eya balkondan veya herhangi bir yerden ona bakıyor olursanız o sizin onu gördüğünüzü fark ederek sizide bıçaklaması olası bir durumdur.

bu gibi bir duruma düşebilirsiniz bu yüzden hemen ya 1 5 5 numaralarını tuşlayın veya da 1 5 6 numaralarını tuşlayın efendim.

yer yarılsa da içine girsem denilen anlar

bir yalan söyleyip o yalan çıkınca yalan söylediğin kişinin karşısında dururkenki andır.

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

Söylenen kelimenin ''küfür'' kategorisine girmediği halde küfredilirken ki etkiyi bırakan masumane sözlerdir. insanı zavallı hissettirir,
yerin dibine sokar, rencide eder.
genellikle bu durum o sözün kişide önceden farklı anılar bırakmış olmasından kaynaklanır.

yaşınız kaç? (bayanlara sorulduğunda)

biraz daha zeki olsan gerizekalı olurdun.

televizyon çocukları

bütün gününü televizyon başında geçirerek, bir şey yapası söylendiğinde ya yapmayan ya 1 saat sonra yapan çocuklara verilen isim.

kırmızı

sakız makinelerinin üzerinde genellikle aşkla tamamlanan renk.

herhangi bir insan odasını kırmızıya boyatacağı zaman boyatmaması gerektiğini, boğucu olduğu söylenen renk.

yanına "papuçlar" kelimesi eklenerek kitap isminine dönüşen kelime.

yanına "papuçlar" kelimesi eklenerek şarkı ismine dönüşen kelime.

çocukken yapılan psikopatlıklar

pervaneye kalem sokarak bozmak.

böcekleri, arıları ve diğer canlıları bir kavanoza tıkıp ölmesini izlemek.

çocukluğumu gömdüm

çocukluğumu yaşayamadım . yaşıtlarıma göre kat kat daha fazla olgundum, onların asla düşünmeyeceği şeyleri düşünüyordum. kısacası çocukluğumu gömdüm.

izmir de yaşamak

yazları yaşayamamaktır. çünkü sıcaktan ne yaptığını bilmez.

en yakın arkadaştan soğuma sebepleri

ona daha 2 saat önce verdiğin sırrın 2 saat sonra sırlıktan çıkmış olması durumu.

gurur

bazı kendini bilmez insanların trip veya benzer şeylere çevirebildiği kavram gururdur. gururu tribe çevirebilen insanla arkadaşlık edilemez.

39 numara ayakkabı giyen kız

babetde 37, sandaletde 38, spor ayakkabıda 39 giyen kızdır. ve bu kız daha 7. sınıfa geçmiştir.

kedilerden nefret etmek

aslında öylesine nankör olmalarına rağmen bir şey istediklerinde girmiş oldukları o masumiyetden dolayı onlara bi' anlığına da olsa acıma duygusuna kapılmış olmaktan nefret ediyorum.