bugün

entry'ler (26)

kesintili denge kuramı

Niles Eldredge ve Stephen Jay Gould tarafından 1972'de ileri sürülmüş olan bu teori, türlerin uzun zaman dilimleri boyunca Doğal Seçilim etkisi altında aslında oldukça az değişime uğradığını; ancak asıl evrimsel değişimlerin, ciddi çevresel değişimlerin olduğu zamanlarda, belli popülasyonlarda, göreceli olarak hızlı bir şekilde, kısa bir zaman aralığında meydana geldiğini ileri sürer. Bu görüşe göre evrim salt tedrici gelişimin ürünü değildir. içerisinde sıçramaların olduğu dinamik bir süreçtir.

sözlük kızlarını bulmak için başlık açan ampute

Ah belki bulurum da iki konuşurum bide sikişirim diyerek sözlüğü tinder sanan aptal bottur.
Dur da şurada bi çavuş tokatlayayım duş boşa gitmesin diye hesap yapan liseliyle aynı mentaliteye sahiptir, utanç kaynağıdır, ölsündür.

atatürk ilah değildir

Doğru konuşmak farzdır fakat her doğru her yerde söylenmez. Misal canım kardeşim annen orospu değil.

insana kendini yaşlı hissettiren şeyler

2000den sonrakilerin sosyal hayata katılmış olması. Kendimi bitmiş hissediyorum liselileri görünce.

penis içine sonda takılması

Mesleğim gereği sürekli yaptığım işlem. Düşünüldüğü kadar acıtan bir şey değil.

pharmaton

Gün içinde oturduğu için değil çalıştığı için kullanılırsa ancak verim alınabilir. Uğraşı bilgisayar, televizyon ve telefon olanların işine yaramayacak multi vitamin.

fotolarda cool gözükmeye çalışan kızın namusu

Herkesin bi Sherlock, bi lightman’a dönüşmüş olduğu sözlükte şaşırtmayan başlıklardan biri .

basit eden mutlu şeyler

Usta yoda, geldiniz sözlüğe hoş.

ayak fantezisi

Ah o nasırları kemirmek hele.
Tanım: zevkini tatmamış dallamaların bok attığı fantezi türü.

sözlük yazarlarının itirafları

Belediyenin önündeki fışkiyeyi ben kırdım.

koşarak uzaklaşılması gereken anlar

Sürekli kötü nazarla bakan, olumsuz yorumlara boğan insan(lar) geldiğinde

kaliteli erkek nasıl olur

gözlerinizi kapatın. bir kızınız olduğunu hayal edin. kızınızın sizin gibi bir erkekle birlikte olduğunu hayal edin. gülümsemediniz mi? öyleyse gülümseyene kadar değişin.

idji

Oysa ki sadece okey oyununu arıyordum.

yemeğe her gün 50 lira vermek

Vücut geliştirme ile uğraşan biri için yemeğe sadece 50lira verilmişse kişiyi sevinçten barfix demirlerine yükseltir.

bir kitaba 20 tl veren insan

Aaron swartz bunu beğenmedi.

gerçek bir erkek olduğunuzu gösteren detaylar

Bir insanın gerçek bir erkek olduğunu bacak arasından ve testosteron seviyesinden anlayabilirsiniz. Sanırım başka hiç bir şey sadece erkeklere özgü değil.

ota boka black mirror bölümü gibi diyen tip

Her şey çok kötüye gidiyor diyerek boku pösürü sıvama işlemiyle konuşmayı devam ettirirler.

connected2 me

Her 7 erkekten 10u çavuşu tokatlamak için malzeme arıyor.

az bilinen görgü kuralları

Tokalaşma esnasında ellerde eldiven varsa çıkartılır.

namuslu kız yoktur pahalı orospu vardır

Namuslu kız vardır. Bunun birlikte herkesin bir nefsi ve şeytanı vardır.