entry'ler (137)

yazarların en sevdiği içecekler

zemzem suyu.

saat satan zenciler

ülkeden def edilmesi gereken güruh. çoluğumuzla çocuğumuzla sokaklarda rahat rahat yürüyemez hale geldik...

cuma mesajı atan insan

Genç partili olabilir.
görsel

ahmet hakan yalnız değildir

(bkz: cool story bro)

a habere alternatif isim önerileri

15 temmuz şehitler tv.

hosaf ul emin

benim lan bu!

televizyonda görülünce kanal değiştirten kişiler

yine geldi tipini ... diye cümleye başlanıp televizyonun değiştirilmesine sebep olan insanda nefret duygusu uyandıran kişilerdir.
-kaya çilingiroğlu
-canan karatay
-caner taslaman

en iyi kürtçe şarkılar

raperin şarkılarıdır.

kısmetse olur semih

özledik be reyiz çık gel dedirten adam. yürüyen testesteron.

sözlük yazarlarının itirafları

kısmetse olur izliyorum favori damat adayım adnan.

lcw poşetleriyle gezen utanmaz insanlar

fakirdir ve bundan utanmıyordur. katli vaciptir.

duvar saatinin sesinden uyuyamamak

şu an içerisinde bulunduğum durum.

nickaltına az entry girilmiş yazar

nick6'ım yok kafam raaad.

uuserlerin rüyaları

genelde siyasi içerikli rüyalar oluyor türk siyasilerini görüyorum bir keresinde erdoğan,atatürk bir kaç paşa ve binali yıldırım ahmet hakanın programında ülke gündemi hakkında tartışıyorlardı içeriği pek fazla hatırlamam ama diğerleri de bu anlattığım tarz şeyler oluyor.

yazarların sinemada izledikleri en son film

Propoganda.

yer sofrasında yemek yiyemem diyen insan

boyu uzun olduğu için bacakları da uzun olan kişidir bundan mütevellit zorlanan kişidir.

kendimden biliyorum.

sözlük travestilerinin fotoğrafları

Sözlük erkeklerinin ve kadınlarının fotoğrafları diye başlıklar var. Tepki çekmemek için kızların başlığına atamıyorum e şimdi erkeklere atsam o da olmaz. Çareyi bu başlığı açıp fotoğrafımı yüklemekte buldum umarım benim gibi olan diğer transexual arkadaşlarım benim yaşadığım durumu yaşamaz ve bu başlığı görünce bir oh çeker.
görsel

uludağ sözlük hikaye tamamlama

sonra öldüm.

kek yapamayan kız

"3 yumurtayı kırdım önce portakal dilimledim ince ince göz kararı da biraz süt kattım kalktım sana kek yaptım" diye şarkı söylemeye hakkı bulunmayan kızdır.

uludağ sözlük hikaye tamamlama

Bırakın bunları inci sözlük yapsın buranın böyle bir formatı mı var siktir edin girin entryinizi dedirten başlık.