bugün

entry'ler (45)

yazarların bilgisayar markası

casper minibook 10".

dünya nasıl 3 gün karanlıkta kalabilir

bence olursa çok eğlenceli olacak hadisedir. merakla ve heyecanla bekliyoruz.

windows 8

düşük sistemli minibook umu 8.1 sürümü adam etmiştir.öneriyorum.

ekmel dedeye ne oldu

ekmel bey değerli bir insandı.keşke yapmasaydi.kendisine yazık etmiştir efenim.

arslanbek sultanbekov vs uğur ışılak

uğur ışılak reisin her türlü galip geleceği karşılaşmadır. edit:saniyesinde eksilemişsiniz.ama eminim tepkiniz uğur ışılak'ın besteyi kullanmasına değil.eğer böyle bir şarkıyı atatürk için yapsaydı ayakta alkışlardınız.

aşk bazen

iştahını kaçırır,iş güç bıraktırır,o dalga geçip beğenmediğin arabesk müziğin bağımlısı yapar seni,kahreder,bitirir...

yazarların şu an dinlediği şarkılar

müslüm gürses-adını sen koy.

ben bu yazıyı sana yazdım

''mutlu olmak varken seninle söyle neden gittin ellere unutma seni benim kadar seven olmaz ki...''
ah müslüm baba ah...

abdullah gül ün takipçilerinin hızla düşmesi

bu olay hasebiyle hasta olmuş ,yataklara düşmüştür,hatta intiharın eşiğindedir.bırakın bu işleri unfollowmuş.

galatasarayın beşiktaşı yenebilme ihtimali

neredeyse olmayandır.rabbim nasip ederse kartalım aslana kan kusturacaktır.

sözlük yazarlarının ruh halleri

yolunu kaybetmiş 5 yaşındaki çocuğun ruh hali.öylece olduğum yerde ağlıyorum sadece.

23 şubat 2014 hatayspor göztepe maçı

mükemmel geçecek olan bir 2.lig karşılaşmasıdır.stadyumda izlenesidir.eğer göztepe taraftarı da gelecek olursa tadından yenmezdir.heyecanla bekliyoruz efenim.

en gereksiz yazar

ben olabilirim.

sessizlik

müslüman insanların tüm dünyada hunharca katledilmesinin sebebidir.şöyle ki sen ben sustuk diye ölüyor bu masum insanlar.rabbim sabır ve hidayet versin kardeşlerimize.

on birinci nesil

kendimizi kurtardık nesildaslarım. hayırlı olsun olsun bakalım.

sevgilisi olmayanların 14 şubat bahaneleri

(bkz: bunlar hep amerikanın oyunları)

misafirlikte büyük tuvalet sorunsalı

bütün keyfinizi kaçırır.eğer misafirliğe gidilen kişi çok yakınınız değilse girilmemesi önerilir.hiçbir ev sahibi böyle bir durumdan hoşlanmaz zaten.

acımasızca eksilemek

bazen çok zevkli olabilen eylemdir.hunharca bir kahkahayla devam eder.her yazar mutlaka yapmıştır kimse yapmadığını iddia etmesin.

çok güzel bir kıza ilk ne denir sorunsalı

çok güzelsin keşke ölsen.

91 in 7 ye tam bölünebilmesi

(bkz: acil yayalım)