bugün

Valla ben çok yaptım daha doğrusu hep yaptığım şeydir de muhabbet bi yerden sonra saçmalaşıyor dostum kasma yani kötü birşey yapacağımızdan değil zati.
Evlenme teklifinide burdan yaparsın artik,allahin ergenı.
Aramakla sonuçlanabilir.
Onu aldatmakla eşdeğerdir.
görsel
Düşük bütçeli dram filmi.
Sabah şiddetli bir kavgaya sebep olabilir.
-sen sen bu saate kadar ne yaptın? Hani uyuyordun?
-sen üç milyon, milyar sen bu parayı ne yaptın?

Ama sonuç olarak iyi geceler demiş ben uyuyorum dememiş, o kadar da kavga gerektirecek, trip attıracak bir şey değil.
Bunu diyen ben kavga ediyordum gerçi kavga da edemiyordum kedi gibi direkt söylüyordu annemle, babamla vs. konuşuyordum diye.
Gözü yumana kadar sevgiliyle konuşmak sadakat midir? Aynı evin içinde dahi Beraber uyuyup beraber uyanmayı kural edinemeyen birisi olarak bana oldukça saçma geliyor.
Sevgiliye iyi geceler dileyip başka sevgililere uyanık olmaktır.

Ya he sana da iyi geceler.
" ne büyük dert " dedirtendir.
kesinlikle aldatma veya kötü bir sebepten değil kafa açmasından veya çok fazla tutmasından dolayı söylenen pembe yalandır.
Arada bi yalnız kalınmak için yapılan eylem.

Kardeşim sevgiliyiz yapışık ikizler değil.
masturbasyon yapicagim deme lüksünüz yoksa olması gereken.
telefonda takilinacaksa yalaninizin yakalanabileegi ve trip yemenize sebebiyet verecek hede.
uzun uzun açıklamaya üşenmiş olabilir, yaş 15 değilse sorun olmaması lazım, sorun oluyorsa da kafanız 15 yaşından ileriye gidememiştir.

bazen muhabbet tıkanır, bazen insan yalnız kalmak ister, bazen de başka şeyler yapmak ister ama karşısındaki de iştahlı iştahlı konuştuğu için kırmadan halletmeye çalışır.

bunlar gönül kırmamak için söylenen ufak yalanlardır, büyütmemek lazım.

illa bir şeyi büyütecekseniz kendinizi büyütün, koca eşekler.
görsel
Zamanında yapmışlığım vardır. Her ne kadar sevgili bile olunsa bazen insan uğraşmak konuşmak istemiyor o an için belki bir film izlemek, müzik dinlemek ne bileyim aileyle vakit geçirmek ya da biraz kendini dinlemek daha cazip geliyor. Karşı tarafı da kırmadan saf dışı bırakmak için bazen yapılabilir.
Söylenen kişinin anlayışsız olması hasebiyle başvurulan yöntemdir.

2 saat telefon sohbeti dahi etseniz o telefonu kapatmak istemezler.

En iyi yöntem uykum geldi diyip, uyumamaktır. Dikkat edilmesi gereken hususlar, wp, facebook, instagram gibi ortamlarda online gözükmemektir.
Bu işin içinde iş var. Aldatıyordur net.
- beyler kızı uyuttum hadi giriyoz mu ?

Gibi devam eder.
Alengirli bir iş çevirmiyorsan, olur kardeşim böyle, zaman zaman, bazan, belki herzaman.

Birlikte geçirilen günün tahlilini kendi başına biraz, içerek, biraz içerek yapamaz mısın?

Uyumasaydı.
Kız yazık belki çok erken kalkıyor, işe gidiyor.
güncel Önemli Başlıklar